MUDr. Martin Slavík

Praktický lékař, Internista Více

Třebívlice 1 adresa

Ord. praktického lékaře pro dospělé
č.d. 17, Třebívlice

Uzasny clovek a bajecny lekar. Dovolim si rici, ze mi zachranil zivot, odhalil priznaky me nemoci. Je dusledny a k tomu potrebuje vice casu, tak si holt lidi musi pockat. Kdyz se to lidem nelibi, mohou si vybrat, nechapu proc jsou lidi zliiiiiii......Marcela

NA PANA DOKTORA SI NEMOHU STĚŽOVAT.MYSLÍM,ŽE K PACIENTŮM SE CHOVÁ DOBŘE.A KDO S PACIENTŮ-LAIKŮ,MŮŽE POSOUDIT,JAKÝ JE ODBORNÍK?LIDÉ MAJÍ DOJEM,ŽE LÉKAŘI VYDĚLÁVAJÍ HORENTNÍ SUMY,KTERÉ SI NEZASLOUŽÍ.MOŽNÁ , TAK NA SOUKROMÝCH KLINIKÁCH.V MALÝCH NEMOCNICÍCH TO TAKOVÁ SLÁVA NENÍ.A TO SAMÉ NA OBVODECH.SAMOZŘEJMĚ,CHUDÁCI NEJSOU,ALE ZA SVOU NÁROČNOU A ZODPOVĚDNOU PRÁCI SI ZASLOUŽÍ TAKÉ SLUŠNÝ PLAT.PRACUJI VE ZDRAVOTNICTVÍ,ALE LÉKAŘEM BYCH BÝT NECHTĚLA.JE TO DOST ČASTO NEVDĚČNÁ PRÁCE.ČLOVĚK SE HOLT NEZAVDĚČÍ VŠEM.MRÁZOVÁ

Vždy ochotně a kvalitně pomohl.

Ich weiss nicht, was sie wollen, meine Leute. Ich bin und war mit herr dr. Slawik sehr zufrieden sein, darum ich lebe schon über neunzig Jahren u kenne ihn etwa fünfzig J. Bleben sie ruhig, alles ist möglich schlimmer sein / andere Artzt/. Ihre - Ulrike Lewetzová

Je to profesionální lékař, který mi vždy pomohl a poradil a bez jakéhokoliv úplatku, jak někdo píše. Vždy byl příjemný, jak on, tak i sestra.

Je super lékař.

Je důsledný,proto mu vyšetření i dokumentace trvají déle.V péči má mnoho starých lidí,kteří jsou hodně nemocní,chtějí si popovídat a vše jim dlouho trvá.Výborný diagnostik,jeho závěry sedí.Je fakt, že nemá příliš rád "protahovače" neschopenek a lidi vyhýbající se práci.Já s rodinou jsme velmi spokojeni.

Pana doktora doporučuji, neboť jsem měla zdravotní problémy a byla na chalupě a on mne ochotně ošetřil. Přestože nejsem v jeho evidenci.

ja jsem spokojen.

Souhlasím s hodnocenim - ráno příjdete, odpoledne odcházíte. Nabral si hodně lidí a teď nestíhá, vše mu strašně dlouho trvá. Docela by mu nevadila nějaká konkurence. A hlavně si neváží přestárlých lidí - odmítá jejich prohlídky v teple jejich domova!