MUDr. Martin Slavík

Praktický lékař, Internista Více

Třebívlice 1 adresa

15 názor

Adresa

Ord. praktického lékaře pro dospělé
č.d. 17, Třebívlice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

15 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil

Uzasny clovek a bajecny lekar. Dovolim si rici, ze mi zachranil zivot, odhalil priznaky me nemoci. Je dusledny a k tomu potrebuje vice casu, tak si holt lidi musi pockat. Kdyz se to lidem nelibi, mohou si vybrat, nechapu proc jsou lidi zliiiiiii......Marcela

NA PANA DOKTORA SI NEMOHU STĚŽOVAT.MYSLÍM,ŽE K PACIENTŮM SE CHOVÁ DOBŘE.A KDO S PACIENTŮ-LAIKŮ,MŮŽE POSOUDIT,JAKÝ JE ODBORNÍK?LIDÉ MAJÍ DOJEM,ŽE LÉKAŘI VYDĚLÁVAJÍ HORENTNÍ SUMY,KTERÉ SI NEZASLOUŽÍ.MOŽNÁ , TAK NA SOUKROMÝCH KLINIKÁCH.V MALÝCH NEMOCNICÍCH TO TAKOVÁ SLÁVA NENÍ.A TO SAMÉ NA OBVODECH.SAMOZŘEJMĚ,CHUDÁCI NEJSOU,ALE ZA SVOU NÁROČNOU A ZODPOVĚDNOU PRÁCI SI ZASLOUŽÍ TAKÉ SLUŠNÝ PLAT.PRACUJI VE ZDRAVOTNICTVÍ,ALE LÉKAŘEM BYCH BÝT NECHTĚLA.JE TO DOST ČASTO NEVDĚČNÁ PRÁCE.ČLOVĚK SE HOLT NEZAVDĚČÍ VŠEM.MRÁZOVÁ

Vždy ochotně a kvalitně pomohl.


Ich weiss nicht, was sie wollen, meine Leute. Ich bin und war mit herr dr. Slawik sehr zufrieden sein, darum ich lebe schon über neunzig Jahren u kenne ihn etwa fünfzig J. Bleben sie ruhig, alles ist möglich schlimmer sein / andere Artzt/. Ihre - Ulrike Lewetzová


Je to profesionální lékař, který mi vždy pomohl a poradil a bez jakéhokoliv úplatku, jak někdo píše. Vždy byl příjemný, jak on, tak i sestra.


Je super lékař.


S

Je důsledný,proto mu vyšetření i dokumentace trvají déle.V péči má mnoho starých lidí,kteří jsou hodně nemocní,chtějí si popovídat a vše jim dlouho trvá.Výborný diagnostik,jeho závěry sedí.Je fakt, že nemá příliš rád "protahovače" neschopenek a lidi vyhýbající se práci.Já s rodinou jsme velmi spokojeni.


A

Pana doktora doporučuji, neboť jsem měla zdravotní problémy a byla na chalupě a on mne ochotně ošetřil. Přestože nejsem v jeho evidenci.


K

ja jsem spokojen.


D

Souhlasím s hodnocenim - ráno příjdete, odpoledne odcházíte. Nabral si hodně lidí a teď nestíhá, vše mu strašně dlouho trvá. Docela by mu nevadila nějaká konkurence. A hlavně si neváží přestárlých lidí - odmítá jejich prohlídky v teple jejich domova!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu