Praktický lékař stomatolog
Lipovská 101, Jeseník

K MuDr. M.Slavíkovi jsem byla převedena a jsem pyšná,že jsem se dostala právě k němu,poněvadž je nejen sympatický a vždycky v dobré náladě,ale nesmírně vstřícný, trpělivý a lidský.Je profesionál a spolu s jeho sestřičkou tvoří sehranou ,příjemnou dvojku.Přeji jim oběma hodně trpělivosti a vše dobré.

Nejlepší vysoce erudovaný zubní lékař patřící ke špičce v oboru ve městě, okrese i kraji, s lidským přístupem k pacientům. Svým nesporným charisma pomohl mnohým pacientům se zbavit strachu ze zákroku a ve skvělém týmu se sestrou je skutečnou radostí se nechat ošetřit. Mohu jen děkovat za sebe
i další spokojené pacienty a popřát hodně štěstí, zdraví a sil v náročné práci. Myslím, že svými kvalitami i lidskými je nejlepším vzorem lékaře jako takového vůbec!

Brož
Pana doktora musím jenom chválit.Je to můj třetí zubař za 40 let a nebojím se říci, že nejlepší. Nebojí se jít i do složitějších zákroků aby pacientovi pomohl a vše bezbolestně. Díky za vše.

MUDr. Slavík je nejprofesionálnější a nejschopnější zubař, s jakým jsem se kdy setkala. (Mám srovnání cca s 5 pražskými zubaři). Pracuje precizně a rychle a co velice oceňuji, pacientovi předem trpělivě vysvětlí všechny zákroky, které je třeba provést. Kombinace jeho odborných kvalit, lidského přístupu, příjemné sestřičky a výborně vybavené ordinace je na jesenicku něco jako zázrak. Děkuji!

Po mojí poslední návštěvě jsem se rozhodla od pana zubaře odejít.Protivná sestra,která tlumočí panu doktoru nesmysly,které jste ani neřekli.Po dotazu,proč mám jít na zákok panu zubaři řekla,že protestuju.Protože jsem se zeptala,protestuju?!Pan dotor křičel a nedokázal mi vysvětlit,proč musím jít na zákrok.Odpověď, PROTOŽE JSEM TO ŘEKL,mi přišla nemístná a měl by říct,co hodlá dělat.Jednání mne zaskočilo,a proto přišel o pacienta.I když to ho asi netrápí.Možná neměl svůj den,ale to ho neomlouvá.

Jsem uz 10let pacientka Dr.Slavika a rada se pripojuji k pozitivnimu hodnoceni Dr.Slavika a jeho sestricky.Jejich prikladny, profesionální a lidský přístup k pacientum i moderne zarizenou ordinaci mohu jen dale kazdemu doporucit.Nadale mnoho pracovnich uspechu a dik od H.Franke z BK

Dobrý večer,
dnes jsem využil zubní pohotovosti v Jeseníku, kde jsem trávil dovolenou. Byl jsem překvapený a nadšený profesionálním i lidským přístupem, jak pana doktora, tak i jeho sestřičky. Jeho práce je výborná a jediné čeho lituji je to, že bohužel už nepříjímá nové pacienty, protože bych k němu klidně dojížděl i z Opavy, kde bydlím.

Souhlasím s pozitivními názory! Pan doktor mě "zbavil" panického strachu ze zubařů, který jsem měla když jsem chodila ke své bývalé zubařce. Péče a přístup pana doktora se nedá srovnat. A to nebudu ani srovnávat vybavení ordinace, velmi příjemnou a vždy vysmátou sestřičku :) Je to opravdu PAN doktor na svém místě! rozhodně nelituji, že jsem přešla k němu! Pokud někdo uvažujete o změně, neváhejte. Petra

Nejlepší zubař kvůli kterému odmítám přeregistrovat se k jinému do místa přechodného bydliště, kde trávím většinu času. Vždycky člověka připraví na to, co ho čeká, řekne, co bude dělat a co při tom člověk (pravděpodobně) ucítí. Někdy se sestřičkou třeba při čekání než zabere anestezie konverzují a člověka to skvěle odreaguje a nemyslí na to, že je v zubařském křesle. Navíc - hezká a moderně vybavená ordinace i čekárna a velkým plus je taky sestřička - profesionálka :-) Není nač si stěžovat.

Je to nejlepší zubař v Jeseníku.Jsme moc rádi,celá naše rodina,že můžeme navštěvovat právě tuto ordinaci.Jsme maximálně spokojeni.Navrátilovi