Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

K nemocnici 2814, Kladno
Alergologická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: Alergologická ordinace Jiný

Pan doktor je profesionál a výborný člověk. Pomohl mi od alergie a na rozdíl od jiných patlalů mi doléčil následky na plicích po Covidu.

J
Umístění: Alergologická ordinace Jiný

V péči od r. 2014
Dlouhodobé opakující afekty HCD a DCD.
Udělal testy, které konečně objevili oco šlo. vysvětluje pečlivě a nasadil efektivní léčbu.
Mohu doporučit.
Profesionální, mám pocit ze nespěchá a vse vysvetli a odpovi na všechny dotazy.

M
Ověřeny pacient
Umístění: Alergologická ordinace

K doktoru Klímovi chodím již řadu let a neměnila bych. Návštěvy u něj jsou příjemné a jeho přístup je vždy velmi profesionální. Nikdy nic nepodceňuje a vždy mě jako pacientku vyslechne, vše si zapíše a všechno mi vysvětlí, pokud něčemu nerozumím. Jeho vystupování je vždy milé a velice uctivé.

Ověřeny pacient

Nevypadám jako modelka a mám velkou nadváhu. Přesto se mnou pan doktor jedná slušně,vlídně,s respektem. Velice si ho vážím. Jsem plně spokojená. Již jsem změnila lékaře - internistu,diabetologa,gynekologa,ale pana doktora Klímu bych nikdy nezměnila. DOPORUČUJI !!!

B
Ověřeny pacient

Pan doktor Klíma je nejen vynikající odborník, který vždy vyléčil každý můj problém, ale je i skvělý a pohodový člověk. Umí pohladit po duši. Děkuji Vám pane doktore. Hana Štefanová

H
Ověřeny pacient

Koukám, že pan doktor asi "šlápl někomu na kuří oko" ;-) Já jsem jeho pacientem už 25 let, s přestávkami, kdy jsem jeho pomoc nepotřeboval, protože se díky jeho péči můj zdravotní stav natolik zlepšil... Vždycky jsem s ním byl spokojený a to nejsem žena ;-) Potvrzuji i to, že mi několikrát poradil co se zdraví týče i s věcmi, které nespadají do jeho odbornosti a se kterými si např. nevěděla rady moje praktická lékařka. Rozhodně nemám důvod přecházet někam jinam, naopak pana doktora Klímu vřele doporučuji!

H
Ověřeny pacient

K MUDr. Klímovi chodím už spoustu let. Jsem s ním velmi spokojená. Všechno mi vysvětlí, odpoví i na dotazy ohledně jiných léků.

R
Ověřeny pacient

Zeptala jsem se ještě mimo tyto stránky a slyším jen chválu, ale pokud kouříte, nebo máte nadváhu a nelíbilo se vám, že vám p. Doktor řekne pravdu, tak si pište ty nesmysly.

M
Ověřeny pacient

S panem doktorem mam velmi spatne zkusenosti,opravdu jsem pro nazor vyhnout se obloukem. Dal jsem na dobra hodnoceni a stal jsem se jeho pacientem. To byla obrovska chyba. Po roce opakovane arogance a pretvarek jsem prestoupil k pani doktorce Polackove a jsem nadmiru spokojen. Rozhodne pana doktora nikomu nedoporucuju. Martin

J
Ověřeny pacient

Dobrý den, chtěl jsem jenom přidat názor pro všechny co si vybírají alergologa. Pan doktor není vůbec empatický, je nervózní a neumí cítit a jednat s pacienty, jeho léčba mi nikdy nepomohla. Pokud máte skutečně problém, rozhodně nedoporučuji navštívit tohoto lékaře!

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti