MUDr.

Martin Klíma

Alergolog, Internista

Kontaktní informace

• Nevypadám jako modelka a mám velkou nadváhu. Přesto se mnou pan doktor jedná slušně,vlídně,s respektem. Velice si ho vážím. Jsem plně spokojená. Již jsem změnila lékaře - internistu,diabetologa,gynekologa,ale pana doktora Klímu bych nikdy nezměnila. DOPORUČUJI !!!

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• B

Pan doktor Klíma je nejen vynikající odborník, který vždy vyléčil každý můj problém, ale je i skvělý a pohodový člověk. Umí pohladit po duši. Děkuji Vám pane doktore. Hana Štefanová

• H

Koukám, že pan doktor asi "šlápl někomu na kuří oko" ;-) Já jsem jeho pacientem už 25 let, s přestávkami, kdy jsem jeho pomoc nepotřeboval, protože se díky jeho péči můj zdravotní stav natolik zlepšil... Vždycky jsem s ním byl spokojený a to nejsem žena ;-) Potvrzuji i to, že mi několikrát poradil co se zdraví týče i s věcmi, které nespadají do jeho odbornosti a se kterými si např. nevěděla rady moje praktická lékařka. Rozhodně nemám důvod přecházet někam jinam, naopak pana doktora Klímu vřele doporučuji!

• H

K MUDr. Klímovi chodím už spoustu let. Jsem s ním velmi spokojená. Všechno mi vysvětlí, odpoví i na dotazy ohledně jiných léků.

• R

Zeptala jsem se ještě mimo tyto stránky a slyším jen chválu, ale pokud kouříte, nebo máte nadváhu a nelíbilo se vám, že vám p. Doktor řekne pravdu, tak si pište ty nesmysly.

• M

S panem doktorem mam velmi spatne zkusenosti,opravdu jsem pro nazor vyhnout se obloukem. Dal jsem na dobra hodnoceni a stal jsem se jeho pacientem. To byla obrovska chyba. Po roce opakovane arogance a pretvarek jsem prestoupil k pani doktorce Polackove a jsem nadmiru spokojen. Rozhodne pana doktora nikomu nedoporucuju. Martin

• J

Dobrý den, chtěl jsem jenom přidat názor pro všechny co si vybírají alergologa. Pan doktor není vůbec empatický, je nervózní a neumí cítit a jednat s pacienty, jeho léčba mi nikdy nepomohla. Pokud máte skutečně problém, rozhodně nedoporučuji navštívit tohoto lékaře!

• M

Léčba mi nepomáhá, pan Klíma neslyší, pořád jede podle své léčby. Hledám si nového alergologa. Nedoporučuju také jako ostatní. A také souhlasím, že dělá mezi lidmi rozdíly. Jinak jedná s normálním člověkem a s jistými ženami.

• M

Ahoj všichni! Tak přidávám názor svému novému suprovému alergologovi a mrkla jsem i na doktora Klímu, kam jsem chodila. Léčba mi nepomáhala, když jsem ho žádala o změnu, byl protivný až hrůza. Asi má jen své oblíbené léky a nejde s dobou. Moje návštěva u něj byla z poloviny o tom, že se vyptával na soukromí a na věci, do kterejch mu vůbec nic není. Schodly jsme se na tom i s kamarádkou, která k němu ještě sice chodí, ale spíš nechodí nikam, protože si nenašla ještě jiného doktora. Opravdu, pan Klíma se velmi změnil, asi věkem je hodně nepříjemný, nedoporučuji.

• M

Souhlasím s příspěvky, že je to velmi slabý doktor, bývaval jsem s nim velice spokojený, ale pak se bohužel zhoršil, choval se povýšeně, arogantně a mrzutě, tak mi nezbývalo nic jiného než odejít pryč a odešel jsem jinam a tam kde jsem je mi hodně dobře. Doktora Klímu nikomu nedoporučuju!