MUDr.

Martin Klíma verifiedCreated with Sketch.

Alergolog, Internista

Kontaktní informace

 • Alergologická ordinace

  K nemocnici 2814, 27259 Kladno, středočeský

  Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nejnovější názory

 • Nevypadám jako modelka a mám velkou nadváhu. Přesto se mnou pan doktor jedná slušně,vlídně,s respektem. Velice si ho vážím. Jsem plně spokojená. Již jsem změnila lékaře - internistu,diabetologa,gynekologa,ale pana doktora Klímu bych nikdy nezměnila. DOPORUČUJI !!!

 • Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

  Barbora Ouředníková
  Barbora Ouředníková
  Alergolog
  Poděbradova 3178, Kladno

  Olga Poláčková
  Olga Poláčková
  Alergolog
  Unhošťská 2533, Kladno
  Dobry den,bydlim v cizine,kde je lekarska pece otresna.Syn mel nekolika mesicni zachvaty kasle a v miste bydliste… Více

  Gertrúda Čápová
  Gertrúda Čápová
  Alergolog, Imunolog, Plicní lékař
  ulice, Praha
  Hodnocení uvádím po cca 9 měsících. Ve spolupráci s mojí ORL lékařkou dokázala vyřešit celoživotně trvající problém,… Více

  Petr Fousek
  Petr Fousek
  Alergolog
  Žufanova 1113, Praha
  Pana doktora Fouska rozhodně mohu doporučit. Jsem v jeho péči už léta, oceňuji zejména výborný přístup k pacientům. Více

  Jan Šulc
  Jan Šulc
  Alergolog
  Čílova 10/303, Praha

  Otázky pacientů

  Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

  Obáváte se o své zdraví?

  Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

  Zeptejte se naších lékařů

  Hodnocení pacientů

  4

  Obecné skóre
  36 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
  • Nevypadám jako modelka a mám velkou nadváhu. Přesto se mnou pan doktor jedná slušně,vlídně,s respektem. Velice si ho vážím. Jsem plně spokojená. Již jsem změnila lékaře - internistu,diabetologa,gynekologa,ale pana doktora Klímu bych nikdy nezměnila. DOPORUČUJI !!!

  • B

   Pan doktor Klíma je nejen vynikající odborník, který vždy vyléčil každý můj problém, ale je i skvělý a pohodový člověk. Umí pohladit po duši. Děkuji Vám pane doktore. Hana Štefanová

  • H

   Koukám, že pan doktor asi "šlápl někomu na kuří oko" ;-) Já jsem jeho pacientem už 25 let, s přestávkami, kdy jsem jeho pomoc nepotřeboval, protože se díky jeho péči můj zdravotní stav natolik zlepšil... Vždycky jsem s ním byl spokojený a to nejsem žena ;-) Potvrzuji i to, že mi několikrát poradil co se zdraví týče i s věcmi, které nespadají do jeho odbornosti a se kterými si např. nevěděla rady moje praktická lékařka. Rozhodně nemám důvod přecházet někam jinam, naopak pana doktora Klímu vřele doporučuji!

  • H

   K MUDr. Klímovi chodím už spoustu let. Jsem s ním velmi spokojená. Všechno mi vysvětlí, odpoví i na dotazy ohledně jiných léků.

  • R

   Zeptala jsem se ještě mimo tyto stránky a slyším jen chválu, ale pokud kouříte, nebo máte nadváhu a nelíbilo se vám, že vám p. Doktor řekne pravdu, tak si pište ty nesmysly.

  • M

   S panem doktorem mam velmi spatne zkusenosti,opravdu jsem pro nazor vyhnout se obloukem. Dal jsem na dobra hodnoceni a stal jsem se jeho pacientem. To byla obrovska chyba. Po roce opakovane arogance a pretvarek jsem prestoupil k pani doktorce Polackove a jsem nadmiru spokojen. Rozhodne pana doktora nikomu nedoporucuju. Martin

  • J

   Dobrý den, chtěl jsem jenom přidat názor pro všechny co si vybírají alergologa. Pan doktor není vůbec empatický, je nervózní a neumí cítit a jednat s pacienty, jeho léčba mi nikdy nepomohla. Pokud máte skutečně problém, rozhodně nedoporučuji navštívit tohoto lékaře!

  • M

   Léčba mi nepomáhá, pan Klíma neslyší, pořád jede podle své léčby. Hledám si nového alergologa. Nedoporučuju také jako ostatní. A také souhlasím, že dělá mezi lidmi rozdíly. Jinak jedná s normálním člověkem a s jistými ženami.

  • M

   Ahoj všichni! Tak přidávám názor svému novému suprovému alergologovi a mrkla jsem i na doktora Klímu, kam jsem chodila. Léčba mi nepomáhala, když jsem ho žádala o změnu, byl protivný až hrůza. Asi má jen své oblíbené léky a nejde s dobou. Moje návštěva u něj byla z poloviny o tom, že se vyptával na soukromí a na věci, do kterejch mu vůbec nic není. Schodly jsme se na tom i s kamarádkou, která k němu ještě sice chodí, ale spíš nechodí nikam, protože si nenašla ještě jiného doktora. Opravdu, pan Klíma se velmi změnil, asi věkem je hodně nepříjemný, nedoporučuji.

  • M

   Souhlasím s příspěvky, že je to velmi slabý doktor, bývaval jsem s nim velice spokojený, ale pak se bohužel zhoršil, choval se povýšeně, arogantně a mrzutě, tak mi nezbývalo nic jiného než odejít pryč a odešel jsem jinam a tam kde jsem je mi hodně dobře. Doktora Klímu nikomu nedoporučuju!