Fučíkova 1238/16, Jeseník

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Pan doctor Janco je vstricny, laskavy , zkratka profesional. Takovych doctoru moc neni. Lecim se u nej s kolenem, vzdy me pomohl jen k lepsimu. Chodim k nemu jiz treti rok, jsem vzdy spokojena. moc dekuji, pane doctore.

Pan doktor je ochoten vyšetřit pacienta i mimo ordinační hodiny. Sice za mírný příplatek, ale zato téměř ihned. Má velmi příjemné vystupování, snahu maximálně pomoci. Vyšetření pečlivé, podrobné, vše vysvětlí, nastíní možné příčiny problému i možnosti řešení. Jen víc a houšť takovýchto :-)

Umístění: Ordinace Hallux rigidus - operace

ráda se i já podělím se svým názorem.
Po běháním po ortopedech po celé Moravě jsem navštívila tohoto pana doktora, který mi nakonec provedl operaci a jako jediný si na mě udělal opravdu čas a vysvětlil mi operační postupy a možnosti. Sice jsem ho za ty bolesti po operaci trošku nenáviděla :-), ale sestřičky v nemocnici mi dost pomáhali s pooperační bolestí.Rozhodně odborník s lidským přístupem.! Pokud mě bude čekat v budoucnu další operace, moc ráda se svěřím do rukou tohoto lékaře, i když to mám k němu celkem daleko.

Dobrý den.Chci touto cestou ještě jednou velmi poděkovat za profesionální a odborný přístup dr.Janči.Měla jsem několik měsíců bolesti pravé ruky v zápěstí,bolest neustupovala,ale naopak se ještě zvyšovala.V UK mi ruku léčili 2 měsíce Ibalginem a střídavým hýbáním palce a svíráním ruky v pěst,samozřejmě bez úspěchu.Dr.Jančo ihned stanovil správnou diagnózu,zánět šlach,dostala jsem 2x obstřik,a že by se to mělo,co nejdříve operovat.Ještě jsem to další měsíc odkládala,ale bolesti mě donutily zavolat do ČR a objednat se k dr.Jančovi na operaci.Do 30 minut bylo po všem,žádné pooperační bolesti k nevydržení,okamžitá úleva,po 10ti dnech vytažení stehů a já mohla ihned nastoupit do zaměstnání a bez problémů začít pracovat.Vřele doporučuji dr.Janča,je to odborník na svém místě a lidský přístup k tomu,vám dává pocit správné volby a jeho zdařilá práce vám ji jen potvrdí.Děkuji vám Pane doktore!J.Ch.

Jsem velice spokojena s přístupem pana doktora, který ví, co dělá a ihned mi pomohl s potíži, které jsem měla. A né jak ostatní doktoři z Jeseníku, kteří si ze mě dělali akorát pokusného králíka...dále snad nemusím komentovat. Pana doktora určitě doporučuji ;-)

Dostala jsem dobré reference na pana doktora a uskutečněné návštěvy u něj opravdu nelituji .Vstřícný, vše potřebné vysvětlí a danou situaci řeší .U mne úspěšně ,za což mu moc děkuji.

~

Velmi příjemný doktor :)

Bolel mne kloub noze. Šla jsem k panu Jančovi. Poslal mne na rentgen. S výsledky jsem šla k panu Jančovi. Byl tam viditelný nález. Dal mi tzv. náplastovou fixaci, tj. chodidlo mi obvázal obyčejnou náplastí (což jsem si doma mohla udělat sama). Nejen, že cestou domů mi náplast spadla, ale ani nohu jsem si umýt nemohla. Za 14 dní jsem přišla na kontrolu s tím, že to trochu pomohlo. (asi proto, že doma jsem si to musela znovu obvazovat několikrát denně). Jenže problémy se za týden vrátily a já ihned běžela k panu doktorovi. Předepsaný FastumGel mne zarazil. No, koupila jsem si ho. Pečlivě mazala, ránu nevystavovala slunci, jak mi bylo doporučeno ... Ale obtíže neustoupily, ba naopak. Vše se zhoršilo. Tak jsem opět šla k panu doktorovi, opět mi dal náplastovou fixaci. Což už mi také nepomáhalo, tak jsem na další kontrolu ani nešla.
Takže asi takto. Věřím, že to může být dobrý lékař, který umí pomoci, ale já se toho bohužel nedočkala...

Musím souhlasit s prvním názorem.
Mám problémy s vazy v koleni, na každé kontrole u pana Janča
jsem se cítíl ve správných rukou.
Čeká mě u něj operace a musím říct že se jí v jeho přítomnosti nebojím.

Když jsem si zlomil nohu-bérec-operoval mě MUDr.Jančo,nejen,že operaci provedl skvěle,ale i pooperačně se mi skvěle věnoval.Byl velmi milý,vstřícný,vše vždy vysvětlil.Moc mu tímto děkuji.