Martin Hašek, praktický lékař

MUDr. Martin Hašek

Praktický lékař Více

č.d. 255, Písečná
Praktický lékař pro dospělé

pokud by jsem si sama nenaordinovala léky a vyšetření na specializovaném vyšetření,bylo by mé dítě stále nemocné.Nyní se léčíme -konečně a celkový zdravotní stav je zlepšen. Dál raději bez komentáře.

Jsem spokojená, že mám tohoto lékaře, protože když mě odeslal na odborné vyetření, tak mi tam řekli, že on neposílá nikdy zbytečně, ale vždy nejprve diagnostikuje sám a také nález odpovídal. Mohu jen doporučit, když vám opravdu něco bude.

Nebyt toho, ze jsem se odstehovala, chodila bych k Dr.Haskovi dal ... staral se o me vzdy dobre a hlavne se i stale vyborne stara o celou moji rodinu, ktera bydli v jeho obvode. Je krasne, ze doktor jeste dnes jezdi na navstevy a nesedi jen v ordinaci!

Pokud nejste zrovna sběrači léků, tak jste na správném místě. Pan doktor se nedrží hesla, "čím víc léků dám pacientovi tím víc bude mít pocit, že se o něj starám"

Velmi pěkně se stará o staré a nemocné lidi, přijede na návštěvu, to každý lékař nedělá

Je to klasický doktor z Vesničko má středisková :o)