MUDr. Martin Blaťák

Zubař Více

Černá Hora 1 adresa

Stomatologická ordinace
Budovatelská 443, Černá Hora

S panem MUDr. Martinem Blaťákem jsem velmi spokojen, na preventivní kontroly jsou sice delší objednací lhůty, ale na akutní zákroky se nečeká dlouho. Jeho zubařské výkony jsou bezbolestné a velmi precizní.

Mám stejné zkušenosti. Objednací doba min.5 měsíců. Chybí mi nedostatek informací, jako je to co Vám bude zubař dělat, jaké jsou možnosti zákroku i kolik to bude stát. Jen Vám oznámí kolik si máte donést příště pěněz a nebo tam dá bílou plombu bez zeptání i když by někomu stačila i normální a chce ji zaplatit. Celkem ho nezajímá zda na to dotyčný vůbec má peníze. Na obranu, ale musím přiznat, že zákroky dělá dobře. Ale ta komunikace.

pan doktor ordinuje nyní v Tišnově,převzal ordinaci od Dr. Vodičkové a s ní i nás pacienty...A nestačili jsme se divit...objednací doby 5měsíců!!!!!!!sice profesionální přístup,mnohem lépe vybavená ordinace,ale také naprosto neosobní chování, kdy mám pocit, že lékaře zajímá hlavně mám li 500Kč na zaplacení plomby:(O chování sestry se raději ani nebudu zmiňovat,je nepříjemná, neochotná.....uvažuji o změně lékaře, ale sehnat dnes dobrého(vlastně jakéhokoliv)zubaře je problém....po přečtení předchozích příspěvků mám pocit,že v Černé Hoře ordinoval někdy uplně jiný:(

Výborný lékař, mně naproto zbavil dlouho zakořeněného strachu. Je pečlivý, citlivý, jeho práce je perfektní.

Přestal jsem se bát zubařů :)

jsem velmi spokojená. Pan doktor má citlivý přístup k pacientům a po odborné stránce není co vytknout. Sestřička je milá a vstřícná. Mohu jen doporučit

JA JSEM MOC SPOKOJENA

Jsem velmi spokojená.

U zubaře se většinou nikdo necítí příjemně, ale za sebe mohu říct, že s tímto panem doktorem nemám nejmenší problém.

Dobrý :-))