MUDr. Martin Beníček

Praktický lékař Více

Nezdenice 1 adresa

Praktický lékař
č.d. 114, Nezdenice

Praktický lékař? Lepší by bylo "pragmatický". S ničím se nemaže, má dost unikátní smysl pro humor, a přestože nemusí sednout každému, já si ho velice vážím.

No to si děláte snad srandu na vyžádání a neustálé prosbyby, jen aby vyplnil doporučenku k odbornému lékaři jsem ho nijak prej nepřesvědčil to se ani na poraněnou končetinu nepodíval a otočen ke mě zády konstatoval že se to se musí rozhýbat. I přez jeho nesouhlas jsem se objednal k odborníkovi a ten byl šokován a konstatoval "lámání a operace" ale u p.Beníčka né tam to bylo fajn... Ještě by mě zajímalo od kdy se tetanovka pichá do paže ???.... zajímavé je to kde došli k tomu tihle "ODBORNÍCI" nezdenic... snad do zadku....moje matka tam byla a nedávno a trpí bolestma už 3měsíc. opravdu jediné k čemu jsou dobří: neschopenka za krabku cigár nebo chlast, nedoložení účtenek za poplatek, otřesný přístup k léčbě, arogantní a nepříjemný přístup k pacientovi, a všechno léčí Ibuprofenem a Acilpirínem.... jediné co jim jde dobře zakládat karty a brát peníze.

S panem doktorem Beníčkem jsem velmi spokojená,byl mě doporučován sestrou co k němu taky chodí a mé rozhodnutí bylo výborné!Hned u první návštěvy jsem prošla vyšetřením,řekla jsem mu své problémy a napsal mě vynikající léky.Je to nejen dobrý lékař ale velmi sympatický a hezký chlap!!Mé velké díky pane doktore!Přeji Vám hodně spokojených pacientů jako jsem já a taky velké dík paní sestřičce.A mimochodem jsem neplatila vůbec nic!
S pozdravem Jana Lekešová

perfektní,ochotný doktor,co potřebujeme,vždy pomůže,všem doporučuji a ta sestra paní Věra je jednička,vždy usměvavá a příjemná,gratuluji.

Já nechápu tady ty některé záporné názory na pana doktora Beníčka,já mám zkušenost s ním velmi dobrou,vždy ochotný,vstřícný,co potřebuji vždy pomůže vyřešit,nemohu než doporučit a ta sestřička je velice ochotná a to vždycky za každých okolností,ještě jsem neslyšela,že by někomu něco odmítla.Přeji oběma,jestli toto čtou,aby to brali s rezervou,protože,jak se říká moc lidí,moc chutí a všem se nedá vyhovět.

Pravda pravda, jednou se někomu nevyhoví a už je člověk morous a neochota... Já jsem se u pana doktora Beníčka setkala vždy s pochopením, je ochoten i po pracovní době poradit telefonicky i osobně, dovoluji si tvrdit, že díky jemu jsem se nikdy nedostala do vážného zdravotního stavu. A k těm negativním komentářům - už několikrát jsem v čekárně zažila, jak se tzv. "pacient" tvářil jak pánbůh, celou dobu ani nezakašlal, zářil zdravím, očividně se chtěl pouze ulét, pozdravit neuměl, na sestru i doktora byl protivný a po vyšetření, které samozřejmě nic neukázalo, se vztekal, že na něj doktor kašle atd. (v podstatě to, co je v předchozích komentářích). Sami si představte, kdyby vám do práce chodili lidé a otravovali vás bezdůvodně a vy jste pak neměli čas na to, co je opravdu akutní. Už vidím všechny ty mudrlanty, jak by byli příjemní... Holt jsou tu i takoví, kterým když se neřekně ano, tak začnou metat oheň.

NEVÍM,KDO TADY POŘÁD NĚCO MÁ PROTI PANU DOKTOROVI BENÍČKOVI,JEN KDYBY BYLI VŠICHNI LÉKAŘI TAKOVÍ JAKO ON,JE HODNÝ,SLUŠNÝ A VŽDYM KDYŽ SE NĚCO POTŘEBUJE, VYJDE VSTŘÍC .I PANÍ SESTRA,CO TAM MÁ JE MOC PŘÍJEMNÁ PANÍ A MÁ SNAHU KAŽDÉMU POMOCI,KDYŽ TO JDE.NIC SI Z TOHO NEDĚLEJTE,MOC LIDÍ,MOC CHUTÍ A ZŮSTANTE JACÍ JSTE,PŘEJI JEN ÚSPĚCHY V PROFESI.

Myslím že hodně negativních vyjádření napsali lidé, kterým v určitých připadech nevyhověl.Někteří si neuvědomují,že někdy i kdyby lékař chtěl to prostě nejde pro různá omezení.U MUDr. Beníčka jsem se nikdy nesetkala s neochotou, rovněž jeho sestřička mi připadá vstřícná a má snahu se s pacienty vždy domluvit tak, aby jim ta vyhovovalo. A splnit všechna přání pacientů nebo jejich příbuzných při nejlepší vůli prostě nelze

Je také rozdíl jak dlouho ten či onen člověk svého lékaře zná a návštěvuje ho.Nemohu přece hodnotit někoho,kdo mě neošetřuje a znám ho jen z doslechu lidí kterým jednou nevyhověl. Jsou to většinou hypochondři a simulanti,co chtělí marodku pokud možno na zbytek svého života.Nemůže se mu vyčítat každý zápal plic,kterému podlehne starý člověk.Pokud vím,to je nejčastější důvod úmrtí přestárlých.Takže,když Vás něco trápí,nezbývá než to panu doktorovi říct a nestydět se ho požádat o odborné vyšetření.I když dnes tam můžete jít i bez doporučení.A nakonec.... máme přece tu výhodu,že můžeme lékaře změnit.Tak toho využijte!

Je to nejlepší obvodní lékař jakého jsem kdy měla.Kdo nezažil MUDr která před ním byla v Nezdenicích,neví co je to arogantní lékař bez citu.Dnes jsem již odstěhovaná,našla jsem si lékaře,ale ten mi určitě nebude šít ruku po ordinačních hodinách a vykonávat nedstandartní úkony .Nikdy jsem u něj nepocítila,že by čekal na podmáznutí,jak píše dotyčná paní.Vždy mě trpělivě vyslechl a byl velice vstřícný.Pokud vím,tak sestra se vždy ptá,zda chci doklad a tak to také dělají i jinde.Nikdy panu doktorovi nezapomenu,když mě v akutním stavu odeslal do nemocnice,kde se mi dostalo okamžité úlevy .Věděl,že na toto oddělení se objednává a riskuje problémy,které také potom měl.Všichni měli možnost studovat a stát se lékařem......tak proč jím nadávat do novodobé šlechty.MUDr Beníček má velice lidské jednáni s pacientem,který umí popsat co ho trápí.