MUDr. Marta Záškodná

Zubař Více

Čeladná 1 adresa

Denticulus s.r.o. PL stomatolog s lab.
č.d. 389, Čeladná

Umístění: Denticulus s.r.o. PL stomatolog s lab. Jiný

Paní doktorka byla jediný zubař v širokém okolí (Frýdlant až Ostrava), která byla ochotná ošetřit akutní případ a pacienta, kterého nemá ve své kartotéce. Moc děkujeme za záchranu dovolené.

Vůbec nechápu, proč má paní doktorka takové negativní hodnocení. Před několika lety mi opravila snad 10 zubů - víceméně napravila škody které byly na mých zubech napáchány jinými zubaři - od té doby chodím jen na prohlídky a nemám žádný problém. Krom vpichu injekce mě nikdy nic nebolelo. Navíc bílé plomby co mi dělala na předních zubech jsou velmi hezké a nedají se srovnat s minulými, které měly spíše barvu bahna než zubu. Jsem přesvědčený, že tyto záporné komentáře může napsat jen člověk, který snad k paní doktorce ani nechodí. Já ji vřele doporučuji, je opravdu na velmi vysoké úrovni a nevěřte lidem co ji kritizují.

Chodím k této lékařce už celá léta,už i se svými dětmi a jsem spokojená. Děti se nebojí,vždy jsme poučeni o hygieně,stavu zubů našich našich dětí.Paní doktorka doporučí ošetření dásní,je to velmi ochotná slečna,která odstraní zubní kámen a očistí pigmenty ze zubů.Doporučuji všem.

já už taky několik let chodím k paní zubařce a jsem moc spokojená,i můj 6 letý syn s tím nemá problém,vždy se k němu paní doktorka i sestřička chovala hezky.Mohu jen doporučit

Nedávno jsem se přistěhoval na Čeladnou, a protože jsem znal tuto možnost hodnocení lékařů,přečetl jserm si hodnocení místní paní zubařky.Byl jsem zděšen,že zde mají lékařku,která je hodnocena jako snad nejhorší lékařka v republice.Přesto jsem se objednal a velice mě překvapila špičkovým vybavenením ordinace,svým profesionálním přístupem,profesionálním přístupem sestry,která pracuje pro dvě ordinace.I lékař absolvent je pod dohledem lékařky a tak musím říct, že vše má vysokou úroveň.
Mé vyšetření proběhlo nejenom pohledem, ale také rentgenem,byla mi nabídnuta možnost zvn. OPG vyšetření,nabídnuta možnost ošetření v různých cenových relacích.Lékařka byla velmi příjemná,umožnila mi rozhodnout se i za cenu, že se rozhodnu pro jinou variantu,tudíž i pro jiného lékaže.Je vidět,že práce má hodně,tak nechápu,někdo kritizuje,že chce "vrtat" zdravé zuby, jiný,že kaz nevidí.Já osobně jsem velmi
spokojen.Proto chci říct, nedejte jenom na hodnocení, udělějte si svů názor.
Mylenka byla dobrá,ale všechno je relativní.

S paní zubařkou jsem maximálně spokojena, jak s přístupem tak i "léčbou". Jen více takových zubařů :-)

Tahle ta paní doktorka, je jedna z nejlepších zubařek, utekla jsem od zubaře z Kunčic pod Ondřejníkem, protože to byl řezník, ale u téhle jsem už deset let a nemůžu si stěžovat. Příjemná, milá, osobně jsem viděla jak dokáže k dětem slušně přistupovat a není jediná zubařka v Čeladné. Opravdu můžu jen doporučit.

Jsem s paní doktorkou velmi spokojená. Dokonce i můj šestiletý syn k ní chodí rád, má fajn přístup k dětem a řeší případné bolístky tak, aby si z toho dítě neodneslo trauma a za to ji moc děkuji.

Paní doktorka neumí jednat s lidmi, je arogantní a zdá se mi také hodně nervozní, zbrklá a roztěkaná, je škoda, že je tak málo zubařů a toto jednání a chování si může bez ztráty příjmů a " úbytku zásob" pacientů směle dovolit!

Č

Paní doktorka neumí jednat s dětma,je zlá a dokonce umí dát i dítěti facku.