MUDr. Marta Přibylová

Sam. ordinace PL - stomatologa
Komenského 209, Častolovice

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Jiný

Příjemná paní doktorka i sestra,perfektní přístup.Zde jsem ztratil strach ze zubaře,mohu doporučit..

Chodím k paní doktorce od mala a celá moje rodina taky a nemůžeme si ji vynachválit.. I sestřička velmi příjemná, každého zkušenost, ale z mé strany bych ji doporučila.

Paní doktorku bych nedoporučil nikomu. Měl jsem problém, že nad předními zuby se mi vytvářel hniz a doktorka to vyřešila tak, že v předním zubě mi vyvrtala dírku aby to mohlo odtékat a dala mi antibiotika. Za měsíc jsem kousnul do rohlíku a ejhle zub se mi zlomil. Šel jsem k doktorovi do RK kde mi to provizorně zalepil a poslal mě k mému zubaři. Když jsem tam přišel a sdělil co se mi stalo tak nejdřív na mě sestřička koukala co otravuji a pak zašla a po 2 minutách přišla s kartičkou kdy mám přijít. Bylo to asi za 2 měsíce. A když jsem jí upozornil, že v něm mám tu díru kvuli hnizu sdělila mi sestřičke (né doktorka) že to bude ok. Doktorka se vůbes na mě nepodívala. Samozřejmě za dva dny pusa nateklá, hrozná bolest. S mamkou jsme se naštvali a jeli k jejímu soukromému zubaři do HK. Ano sice si to člověk zaplatí ale ta péče?? Fííííha. Nakonec zjistil že ty první 4 zuby jsou mrtví a proto se tvoří ten hniz. Že je to nějaká nemoc či ci. No tak mi to vše tam krásně opravili a byl jsem spokojen, Asi za 4 měsíme jsem se vzbudil a bolel mě moudrák. Řekl jsem že zajedu k paní doktorce na bolest. Tak tam přijedu před 7 hodinou raní. V čekárně nikdo! Zaklepu a otevře sestřička. Zase kouká co tam jakože otravuji. Vysvětluji co a jak a sestřička zaleze a za chvilku příjde a řekne mi. Si tady dlouho nebyl? ( byli to asi 3 nebo 4 měsíce) Jsme ti přeci měli opravovat ten zub. Tak jsem jí jako sdělil, že jsem si to nechal opravit u soukromého doktora atd. No a setřička na to. No my už jsme tě tady odhlásili od nás jak si tady dlouho nebyl my vás nevezmen jedtě ke svý mu k tomu soukromímu. No já zůstal stát jak opařen a zmohl jsem se jenom na nashle. Jel jsem do RK k panu doktoru Štulíkovi. Zaklepal jsem, řekl mu co se stalo. On mě posadil do křesla dal injekci a ten moudrám vytrhl. Práce cca na 5 min.
Toto je můj příběh s paní doktorkou nedoktorkou. Je to pouze můj názor nikoho nechci přesvědčovat. Ale nikomu jí nedoporučím. A co slýchám od kamarádů a známých, hodně lidí si na ní stěžuje.

Nejlepší stomatolog, co jsem kdy poznal, s úžasným přístupem k pacientovi, zbavil mě strachu z ošetření, prostě úžasný člověk.