Marta Janštová, alergolog Opava

MUDr. Marta Janštová

Uložit

Alergolog Více

6 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

U hřiště 39, Opava
Odborný lékař alergologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

K této paní doktorce chodím již několik let. Vždy byla milá a vstřícná. Alergologie není jednoduchý obor, vyzkoušel jsem několik druhů léků než mi nějaké sedly. Nic mi nevnucovala, vždy jsme se domluvili na lécích, které mi vyhovovaly. Absolvoval jsem i dlouhodobou specifickou léčbu.Paní doktorka pacientům naslouchá a vždy se snaží najít rozumnou cestu ke zmírnění obtíží.


V tomto případě nedoporučuji tuto alergologii - přístup naprosto neprofesionální ba i nezdvořilý. Lze vidět, že nemají zájem o své pacienty a už vůbec ne jim pomoci. Toto chování je více jak pohoršující.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Byl jsem pacientem Dr Janštové, přesto mi byl doporučen jiný opavský lékař - alergolog. S tímto lékařem jsem se v podstatě domluvil a on se mne mimo jiné zeptal, čím mě doktorka Janštová léčí. Načež mně sdělil, že takto určitě né, že jsou dnes účinnější a modernější léky a že provedeme po mém příchodu kompletní změnu. Tato skutečnost je stará snad 6 - 7 let, ale přesto se domnívám, že určitou informovanost podává.


K

Paní doktorka je velmi ochotná,vstřícná,má zájem o zdraví pacienta, vždy se snaží pomoci a přijít věci na kloub i když to v tomhle oboru není vždy zrovna lehké.


R

uplne super


K

Paní doktorka je velice milá,vstřícná,ochotná kdykoliv poradit. Problém pojímá globálně,nesoustředí se jen na svůj obor.Jsem její pacientka již několik let a jsem velice spokojená.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti