Hematologie - MUDr. Markéta Vajdáková

Po více než dvaceti letech praxe jsem se rozhodla otevřít si vlastní hematologickou ambulanci. Provádím kompletní hematologická vyšetření, včetně odbě...

• hematologie

Umístění: Hematologie - MUDr. Markéta Vajdáková vyšetření krve

Výborná komunikace, profesionální přístup, paní doktorka i sestřička velmi ochotné. Paní doktorka mi vyhověla a pomohla mi. Doporučuji, kéž by takových doktorů bylo více!

Umístění: Hematologie - MUDr. Markéta Vajdáková úsudek o zdravotním stavu

paní doktorka i sestra jsou příjemné, sestřička umí perfektně odebírat krev, a paní doktorka vše vysvětlí

Umístění: Hematologie - MUDr. Markéta Vajdáková krevní test

Paní doktorka i paní sestřička jsou úžasné empatické dámy. Paní doktorka mi vyhověla s věcí, se kterou by mi vyhovět nemusela, ale ochotně mi pomohla Vše krásně vysvětlila a nabídla mi další pomoc. Paní sestřička je též moc milá, s pacienty si povídá a člověk se tam cítí velmi příjemně a uvolněně a když přijde negativní zpráva, snaží se psychicky podpořit. Děkuji Vám, paní doktorko i sestřičko za takový přístup, ze kterého by si měli brát všichni příklad

Umístění: Hematologie - MUDr. Markéta Vajdáková krevní test

Paní doktorka je skvělá, všechno mi vysvětlila, žádné čekání, žádné povyšování! Byl jsem velmi příjemně překvapený, poněvadž na takovýto přístup jsem doposud nebyl zvyklý.