Zobrazit ostatní profily logopedů v okolí

Paní logopedka nám hodně pomohla,dcera měla částečné ochrnutí jazyka a proto hůř mluvila.Nejen, že nám domluvila odborné vyšetření na neurologické klinice v Praze,ale ještě se nám velice intenzivně věnovala, vysvětlila cviky na zlepšení pohyblivosti jazyka.Dcera denně cvičila a dnes její vada není téměř poznat.
Logopedka je výborná,ale cvičit musí každý sám a opakovaně.To samozřejmě všem naše logopedka vysvětlí.Doporučujeme.
Martina K.

Paní doktorka je milá,šikovná,chodíme k ní velice rádi.Trpělivě nám vše vysvětlí a má skvělý vztah k dětem,hnedtak ji něco nerozčílí.Věnuje se nejen dětem s vadami řeči,ale též dospělým s poruchami řeči po nemoci,úrazu,operaci atp.
Jsme rádi,že ji v Mostě máme.Pokud byste potřebovali jakoukoliv péči logopedickou,neváhejte se na ni obrátit. Hanka Nováková s rodinou

Velmi milá logopedka, syn k ní chodí velmi rád, zlepšení jeho řeči si všimli i známí v okolí. Všem doporučuji, paní logopedka se dětem velmi věnuje a rodičům vše ochotně vysvětluje.
K.T.