Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Husova 64, Jičín
Sam. ord. lékaře spec. - oční

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Ověřeny pacient

Souhlasím se vším, co tu bylo uvedeno. Mám stejné zkušenosti. Jednání sestry - hrůza!!!! Už máme jinou oční lékařku.

N
Ověřeny pacient

Bohužel - paní doktorka spoléhá na to, že očních lékařů je málo. Ordinační hodiny jsou jen orientační, telefon raději nikde veřejně neuvádí. Objednávky neexistují, pouze den, takže se obvykle sejde tak 5-7 lidí na stejnou hodinu. Paní doktorka často odchází během ordinačních hodin neznámo kam bez omluvy a vysvětlení. Své k svému - tak to sedí. Sestra je tak nepříjemná, že to nelze popsat. Nemohu doporučit.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

čekací doba několik hodin, deset objednaných pacientů na jeden čas. Kafíčko a svačinka je důležitější, než cokoli jiného, odchody z ordinace, zatímco vy již 3 hodiny po objednaném termínu čekáte, jsou na běžném pořádku. Vrcholně nepříjemná sestra, obě se k sobě hodí:-)

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

P

Paní doktorka Příhodová si dělá z práce holubník.Nevím proč se k ní člověk musí objednávat,když se stejně na vyšetření dostane nejdříve za dvě hodiny po objednaném termínu.A to ještě můžou být čekající pacienti rádi,že vůbec přijde do práce.S takovými doktory k čertu.

J

Tato doktorka nemá zájem o pacienty! Byl jsem objednán na 15:45. Do ordinace jsem se dostavil raději dřív na 15:35. Nestačil jsem se divit, když po deseti minutách čekání na vyšetření sestřička odešla domů. Za další dvě minuty šla paní doktorka taky domů, i když pracovní dobu měla do 16:00. Na můj dotaz, že jsem objednán a přijel jsem z daleka mi odpoveděla ať se objednám znovu a přitom se ani se neomluvila, že mě nevezme. Takovým doktorům máme platit třicet korun?!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Souhlasím s předchozími názory,paní doktorka je velice neprofesní,často odchází z ordinace,a vyřizuje si v pracovní době své soukromé záležitosti,přitom má plnou čekárnu nazvaných pacientů.Tento přístup dále tolerovat nebudeme a našli jsme si jiného očaře,a teď jsme velice spokojeni.Bývalá sestřička se k nám vždycky chovala velmi mile,profesionálně,vždy si uměla práci velmi dobře zorganizovat,nikdy jsme nečekali,šli jsme hned nařadu přesně podle objednávky.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M
Ověřeny pacient

Připojuji se k vzácně se shodujícím názorům na odchody paní doktorky v pracovní době za svými soukromými záležitostmi. Opravdu je vždy přeplněná čekárna a do práce přijde o hodně déle a oběd si protáhne přes hodinu. Při prvním vyšetření mě sestra rozkapala oči bez prohlídky doktorky a pak se ukázalo, že mě doktorka kvůli tomu nemůže změřit zrak. Po půldenním čekání mě kvůli tomu přeobjednala a když jsem si vzala volno z práce, tak tam paní doktorka nebyla. Při další návštěvě mě změřila zrak, předepsala brýle a při zkoušce v optice jsem skrz ně viděla velmi špatně, tak mě optik přeměřil a zjistil, že mám zrak v pořádku. Víckrát jsem k paní doktorce nešla. Chodím dávno k jiné paní doktorce a doposud brýle na základě vyšetření nepotřebuji. Má také stále plnou čekárnu, ale proto, že je dobrá a dokud neošetří všechny čekající pacienty, tak neodejde.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Dobrý den lidičky.Musím ostře reagovat na komentář od paní Ulrichové.
Já jako pacientka vím,že sestřička byla vždy velice příjemná,a působila na mne profesionálním dojmem. Nikdy jsem dlouho nečekala a kdykoli na zavolání nebyl problém s přeobjednáním.
Také z lidského hlediska to byl člověk velice chápavý a příjemný s porozuměním pro citlivé záležitosti. Nechápu ,jak někdo může být (zrovna k této sestře)tak nekompromisní, když málokdo z nás laiků dokáže posoudit práci zdravotní sestry .
Pracuji celý život s lidmi a vím , co nepříjemný člověk dokáže.Oceňuji, že jsem se nikdy nesetkala s nepříjemným, nebo chladným přístupem.
Asi to bude v lidech, že paní Ulrichová.
Ne nadarmo se říká:( jak se do lesa volá, tak se z něho ozývá)

Na sestřičku v dobrém vzpomínáme, zvláště když celý den čekáme na ošetření, které zabere deset minut.
Masáková Martina

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

I

Ahojte lidičky... tak toto "Jeden měsíc jsem byl objednaný na vyšetření zraku na určitý den a hodinu.Když jsem se dotavil,byla čekárna před ordinací plná a čekala na otevření i její sestřička,protože paní doktorka odešla.Když se po více než hodině vrátila,začala ordinovat a po čtyřiceti minutách ordinace si opět udělala půl hodinovou přestávku,přitom měla tak zvaně"rozkapané" dvě pacientky v čekárně,které už klepou na dveře,z ordinace se ozve nějaký hlas a plná čekárna lidí čeká dál.Čekající pacienti jsou nervozní,protože ne všichni jsou z Jičína a jsou vázaní na aubusovou dopravu,někteří už čekají tři a půl hodiny.Postavím se a jdu si pro kartičku pojištěnce a stejný postup učiní i někteří další rozlobení čekající pacienti.Je to velice nefér jednání paní doktorky a za to ještě má pacient zaplatit poplatek 30,-Kč.Ptám se za co?Paní doktorka by si měla objednat jen tolik lidí,kolik při své intenzitě práce dokáže vyšetřit a nebo hned při objednávce oznámit pacientovi,že je to na celý den,aby si mohli vzít dovolenou,pokud to jde a ne je pozvat na určitou hodinu a minutu,kterou není schopná dodržet" - co tu tento pán napsal o pár hodnocení níže je PRAVDA. Já pracuju a studuju v praze a na oční se objednáváme vždy celá rodina - já a ségra nosíme brýle a mamka na kontroly - u nás všech je dost těžké se sejí jak v termínu a čase - a po 12cti letech u paní doktorky sem už tak otupěla že mi to už ani nepříjde :( Nevím, zda si je vědoma že pracující člověk v této době si jen tak na den vzít dovolenou kvůli neschopnosti lékaře nemůže... byly jsme objednány na 9:00 a paní doktorka přišla v jednu - pak odběhla a když začla ordinovat byly čtyři když sme tam byly poslední tak řekla že nás přeobjedná. No moje trpělivost a laxnost se projevila na mém výrazu a slovnímu vyjádření na účet paní doktorky... hledám si jiného očaře... :)

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

U

Dobrý den,
léčíme se u paní doktorky celá rodina a vždy jsme byli profesionálně ošetřeni.
Nemohu nechat bez komentáře vyjádření bývalé sestřičky. "Sestřičko" promiňte, ale jestli jste pracovala tak, jako píšete/ samá gramatická chyba (prvňák by zvládl Váš esej lépe )/, tak já bych Vás vyprovodila velice rychle a bez osobního ohodnocení. Asi Vás paní doktorka včas prokoukla a v tom je ten problém. Ulrichová

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti