MUDr. Markéta Fischerová

Pediatr Více

Šardice 1 adresa

Praktická lékařka pro děti a dorost
č.d. 601, Šardice

Jsem s paní doktorkou velmi spokojená, vždy u mě pozná angínu, nachlazení. Ono to ale bohužel někdy poznat ani nejde, jestli jde jen o nachlazení, nebo angínu. Někdy se to může poznat na poslední chvíli.

Dobrý den, já tedy vůbec s těmito názory nesouhlasím !!! Paní doktorka je odborník na svém místě, vždy mi poradila, je možno jí kdykoli zavolat na mobilní telefon, děti ji mají rády, protože je na ně milá a usměvavá....Já jsem s paní doktorkou maximálně spokojená :-) a rozhodně bych neměnila.
Veronika Luňáčková

Dobrý den,je to opravdu všechno pravda.Vůbec paní doktorku nedoporučuji,je sice velmi příjemná a hodná,ale jako doktorka nestojí vůbec za nic!Bohužel nepozná ani angínu,chřipku,prostě vůbec nic....Vůbec nedoporučujeme k ní chodit!Najděte si raději jiného pediatra:)

Paní doktorka,je moc hodná a příjemná!Všem doporučuji

dobrý den p. doktorka vlastně ani není doktorka - měly jsme jít na nosní mandle ráno jsme byly na kontrole jestly mužeme jet a ona nám řekla že je vše v naprostém pořádku , no nicméně přijely jsme do nemocnice a pan doktor nám řekl že nás nepříjme protože má syn angínu - je hodně smutné že dětská doktorka nepozná angínu!!!!!!!!celková komunikace je hodně špatná na co se nezeptá maminka či malý pacient tak to mu mudr neřekne!!!