Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Bořivojova 30A, Olomouc
Odborný lékař stomatolog, ortodoncie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Vidím, že všude se najdou spokojení i nespokojení klienti. Já musím dát za pravdu těm, co nejsou spokojeni s dlouhým čekáním. Pokud bych měl hodnotit přístup a výsledek práce, tak jsem zcela spokojen!
Na mléčné zuby bych rovnátka nedával, na tu chvilku je to spíš pro bohatší.
No a ceny má paní doktorka jedny z nejnižších v republice. Porovnával jsem konkurenci od známých nejen v Olomouci. Takže pro ty kdo chtějí mít dobře odvedenou práci za přijatelné peníze doporučuji!

M
Ověřeny pacient

Nespokojenost :-( Paní doktorka je sice vstřícná, ale již za konzultaci,která je u každého jiného ortodontisty zcela zdarma, protože je proplácená pojišťovnou, inkasuje 350 korun,ale zaonačí to tak, že to je na otisky, které ale neudělala. Jako další negativum vidím to, že se vehementně snažila udělat zákrok v poměrně vysoké hodnotě ještě na mléčné zuby s tvrzením, že je to nevyhnutelné a budeme muset počítat s tím, že léčba se protáhne na minimálně 2 roky (tudíž další placení). Po návštěvě jiného specialisty jsme byli ujištěni, že toto v žádném případě nedoporučuje, rovnátka až na pevný chrup a to v hodnotě 5 tisíc a nikoli 7, jak bychom museli vydat zde.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

S
Ověřeny pacient

Nemůžu nic říct na její práci negativního, pouze to, že opravdu ty čekací doby, i když jste objednání, jsou příšerné. V práci mně už ani nevěřili, že jdu jen utáhnout drátky od rovnátek. Ale je to už víc jak deset let, třeba se to změnilo:-)

J
Ověřeny pacient

Rozhodně varuju před touto rádoby odbornicí. Opravdu hořká zkušenost! Její přístup k pacientům je naprosto hrozný, kvůli její "slavné léčbě" mám doživotní zdravotní handicap. Nejen že mi zuby nesrovnala, ale vzhledem k nešetrnému postupu se u mě rozvinula resorce kořenů, a to je veliký problém. Víc jak dva roky jsem u ní strávila zbytečně. Jsem smutná z toho, že jsem si ji předtím zvolila, přála jsem si mít hezký úsměv. Dlouho jsem na to šetřila. Ta doktorka to pořádně zbabrala. Pokud nechcete špatně dopadnout, nechoďte tam!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

V žádném případě nedoporučuji, strávila jsem u ní v čekárně mládí(opravdu čekání 5 hodin není žádná rarita) a bohužel výsledek je také hrozný. Paní doktorka asi neví nic o zásadě symetrických extrakcí, díky čemuž mám teď ošklivě posunutou střední čáru a stěsnání mi taky nevyřešila.Hrozně mě mrzí, že jsem k ní chodila dříve, než jsem trochu pronikla do tajů ortodoncie:o( Šetřím si na nová rovnátka, rozhodně už ale u jiné doktorky.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

L
Ověřeny pacient

Paní doktorku znám, asi deset let. Hodnotím ji jako velmi vstřícnou a hlavně po odborné stránce znalou lékařku. Mylím si, že se snaží v rámci komunikace, vycházet všem vstříc. Připadá mi nehorázné posuzovat co si může finančně dovolit po pacientech. Pacient je laik a nemá právo kritizovat co si může finačně dovolit. Jedině lékař a pojišťovna jsou k tomu kompetentní. Tak tedy níže uvedené kritiky, které jsem si na internetu přečetla nejsou na místě a tudíž právně napadnutelné. Pak-li se nadále někdo takový najde, ať to laskavě nejdříve konzultuje s pojišťovnou. Jedině tak si uvědomí, jakou špínu šíří. Po této kladné zkušenosti se opět k ní chystám s dalším dítětem.

S

Do ordinace této lékařky dochází můj syn a tedy můžu potvrdit,že paní doktorka opravdu nedodržuje objednací doby,úplně v klidu nechá pacienta v půlce ošetření sedět s otevřenými ústy na lehátku a jde si vypít kávičku s kamarádkou.Ještě před tím tam čekáte někdy i přes hodinu,přesto,že jste objednaní.Už se nám léčba naštěstí blíží ke konci,tak si opravdu oddechneme až to skončí.Bylo by velmi záhodné,aby si tuto stránku paní doktorka někdy prohlídla,ať se chytně za nos.NEDOPORUČUJI!!!

J

Chodila jsem k této paní doktorce přes 10 let, nemůžu na ní říci nic špatného, vždycky mi vyšla vstříc a zoubky mám krásný :-) Doporučuju!

M

Tuto paní doktorku jsem navštěvovala zhruba v deseti letech, svým přístupem a zacházením se zasloužila o to, že na ni ještě po více než deseti letech mám stále živé - bohužel negativní vzpomínky.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti