MUDr. Marie Votýpková-Pechová

Revmatologická poradna
nám. Svobody 1976, Kladno

Zobrazit ostatní profily revmatologů v okolí

Umístění: Revmatologická poradna Jiný

k pani doktorce chodim nekolik let, je velmi prisna, ale ma zlate srdce a citim z ni lidskost. Jsem takovy rebel, tak jsem se s ni nekolikrat chytla, ale nemenila bych, je velmi pecliva a je videt, ze revmatologii rozumi. Moc mi pomohla, mam ji moc rada...dekuji pani doktorko :)

Paní doktorka je odborník na svém místě. Důkladně vyšetří, pošle na odborná vyšetření a nikdy vás neodbyde. Souhlasím, že je rázná, ale přesto s ní vycházím dobře. Pomáhá mi s vážným onemocněním již léta a nikdy bych jí nevyměnil. Jediné, na co si můžu stěžovat jsou zmiňované dlouhé čekací doby v čekárně. Chápu, že mají i akutní případy, ale nerozumím tomu, proč neobjednávají na den méně pacientů.

velmi dobrá revmatložka, má mnoho zkušeností

Velmi pecliva pani doktorka, ackoliv ordinuje jen do 17 hod. klidne zustava i 2 hodiny prescas jen aby odbavila pacienty z cekarny. Posle Vas na vsechna potrebna vysetreni bez ohledu na limit pojistovny. Je velmi prisna, ale ma zlate srdce a prirozenou lidskost. Jedina vytka je ohledne cekaci dobe v cekarne ac jste objednany na urcitou hodinu, ale ja si rada pockam, protoze vim, ze me pani doktorka peclive vysetri. Musim rict, ze jsem tak vybornou doktorku jeste nepotkala!!!! Hlavne tu budte hodne dlouho pani doktorko!!!

Velmi pečlivá, ale přísná.

Velmi dobrá, pečlivá

Vstřícný a pečlivý přístup