Stomatologická ordinace - ortodoncie
F. M. Hilmara 1893, Nová Paka

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Umístění: Stomatologická ordinace - ortodoncie Jiný

Opravdu zcela výjimečná po všech stránkách. Odborník s mimořádným přístupem a výsledky!

W

Vlmi schopná, vždy mi najde kazy v puse, které mi můj zubař neopravil :) Velmi příjemná k pacientům. Vřele doporučuji.

Velice příjemný přístup. Paní doktorka pečlivě vše vysvětluje. Žádné čekání, v dojednaný čas hned na řadu. Palička

Paní doktorku vřele doporučuji, je odborník na svém místě a vždy si na mě udělala čas, když bylo potřeba.

Paní doktorka je odborník na svém místě, vždy milá, klidná a hodná na své pacienty. Jen díky ní se můj syn přestal bát chodit na ošetření zubů.Děkujeme, že jste. Václavíkovi

paní doktorka je profesionál na svém místě, vše důkladně vysvětlí, je vstřícná, ochotná a člověk se k ní pak fakt těší. mohu jen doporučit.ani se nedivím, že má tolik pacientů.je to fakt odborník.

Musím souhlasit, paní doktorka je super,ale problém mám se sestrou ,je nepříjemná a neumí se vyjadřovat, jak do telefonu ,tak i v ordinaci !Jinak paní doktorku mohu jen doporučit :o)) Jana

Super

Skvělá odbornice s příjemným a laskavým přístupem k dětem i jejich rodičům. Děkujeme. Pokorná.