MUDr. Marie Skálová

Pediatr Více

Okříšky 1 adresa

7 názor

Adresa

Lékař pro děti a dorost
Nádražní 285, Okříšky

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

7 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil
Umístění: Lékař pro děti a dorost

Vždy bylo vše v pořádku, ukázková ochota a lidský přístup po celých 19 let. Paní doktorka mi vždy mi pomohla.

Ověřený profil

Myslim,ze je těške se zavděčit všem lidem. Každy mame odlišne nazory i povahy.Pani doktorka je ochotna a mila a znaží se vyhovět a pomoci.MAME JU RADI

Myslím, že je těžké se zavděčit všem lidem. Všichni máme odlišné názory i povahy, tudíž budou názory negativní i pozitivní. My jsme spokojení. Paní doktorka je ochotná i milá a vždy se nám snaží vyhovět a co nejvíce pomoci.


B
Ověřený profil

Také nemůžu doporučit. Byla jsem u paní doktorky v evidenci od 11let, co jsme se přestěhovali do Okříšek, až do mých 19-ti. Potřebovala jsem ji za tu dobu pouze dvakrát. Jednou s hnisavou angínou, podruhé kvůli vyplnění formuláře na autoškolu a při té příležitosti mi poměrně ostře vynadala, že jsem dostala pozvánku na preventivní prohlídku v 15-ti letech a nepřišla jsem. Upozorňuji, že mi v té době bylo už 18let. A když jsem se dušovala, že jsem nic takového jako pozvánku neobrdžela - že bych ji přece neignorovala - tak z ní vylezlo, že jim v té době vypověděl počítač službu a plno pozvánek nerozeslali. Bez jakékoliv omluvy. Tak kde to jsme?

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


R
Ověřený profil

Několikrát mému synovi určila špatnou diagnózu, nepoznala zápal plic a korunu tomu paní doktorka nasadila když mému tehdy 2 letému synovi nedokázala píchnout jehlu do žíly trefila se až na 4 pokus. Poté měl několik týdnů ošklivé píchance. Poté jsme přešli k panu MUDr. Janovskému do Třebíče a jsme maximálně spokojení.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřený profil

K paní doktorce jsem chodila jako dítě a i když jsem měla mnohdy pochyby o její kvalitě, tak v mém případě mi téměř hned "ve dveřích" diagnostikovala zánět mozkových blan a až v třebíčské nemocnici na pediatry mi při jasném zánětu mozkových blan napsali ibalgin a poslali mě domů s tím, že děti by měli být na Vánoce doma a že je to asi nějaké nachlazení. Takže já jí budu navždy vděčná, i když její včasná diagnóza nebyla k ničemu a 25.prosince mě musela sanitka akutně odvézt do nemocnice a můžu být jen ráda, že nemám žádné trvalé následky. Já děkuji.


L

Nejhorší doktorka, na všechno napíše buďto antibiotika nebo ibalgin

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu