Adresa

Sokolovská 80, Plzeň
Ortodontická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
13 názorů

Ve třinácti jsem se s ní nepohodla, protože mi mínila nechat vytrhnout zuby :-), teď jsem s ní naprosto spokojená. Efektivní léčba, moderní vybavení, všechno vysvětlí, je velice milá a vždycky mi vyšla vstříc ohledně termínů.


Maximálně vyjde vstříc, vždy říká polopaticky co kdy jak bude probíhat. Více takových lékařů i v dalších oborech! je perfektní


Paní doktorka je milá, ráda vše vysvětlí. Na druhou stranu příšerné čekací doby, i když jsme objednámi na 3 měsíce dopředu, čekáme hodinu, než nás vezme. A to máme s stebou ještě malé dítě. Z tohoto důvodu už k paní doktorce nepůjdeme.


Paní doktorka je opravdu profesionál. Chodila jsem k ní na rovnátka ve svých 15 letech a dnes, kdy je mi 30, jsem se u ní objednala. Paní doktorka si mě pamatovala, dokonce celou tu dobu uchovávala moje záznamy, takže jen koukla do počítače a hned věděla co a jak. Byla jsem velmi mile překvapena. Je to hned jiné, když má člověk pocit individuálního přístupu.


P

Naprosto vyjde vstříc pacientům, příjemné prostředí, moderní vybavení...


B

prostě nejlepší:)
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


H

velmi zkušená a příjemná paní doktorka


L

Měla jsem velký problém se zubama a ona mi dokázala velice pomoct. Nejen že mi našla jednoho z nejlepších zubařů na chirurgický zákrok, ale i sama mi vyšla vstříct kdykoliv jsem potrebovala! Navíc je velice milá a příjemná. Obzvlášť s dětmi to umí.P

Paní doktorce velmi děkuji za neskutečnou péči, kterou mi věnovala před i po ortognátní operaci. Přístup skvělý - vyšla mi vstříc naprosto se vším!!!!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti