Antonína Dvořáka 4, Blansko
ORTODONCIE

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Paní doktorka je velmi šikovná a vůbec nesouhlasím s tím, že by si nedávala pozor na to, aby měla čisté ruce a na dodržování hygieny. Je to dobrý odborník. Mojí dceři velice pomohla. Díky ní má krásné rovné zuby.

K pani doktorce sem zacal chodit kdyz mi bylo 12 let a diky ni mam ted rovne zuby. mel sem vrozenou vadu zubu a ta mi byla diky ni odstranena. muzu ji dekovat, ze ty zuby ted mam. doporucuji.

K11

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
    problémy ,které trápí Vašeho syna jsou velmi efektivně řešitelné. Je však nutné důkladné ortodontické vyšetření a stanovení léčebného plánu, který bude zahrnovat i případné alternativy a způsoby terapie.
    S pozdravem MUDr.Jan Pokorný

MUDr. Marie Pokorná