Adresa

Jindřichův Hradec
Ordinace

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní gastroenterologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
19 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
H
Ověřeny pacient

Naprosto nezdvorile chování k pacientum.Nedodržují přesně čas objednání ani neinformuji kdy půjde objednány na řadu.Rozhodně nedoporučují.Paní čekala od jedenácti vzali ji na řadu az skoro ve tři.Doporučují vyšetření v Budějovicích.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


B
Ověřeny pacient

Paní dr je zajisté odborník, ale při srovnání s jinými gastroenterology je to ras. Byla jsem u ní jednou a víckrát nikdy. A to pouze z důvodu dlouhých čekacích dob. Při objednání na přesnou hodinu čekat víc než hodinu se mi zdá už příliš! Naštěstí máme všichni na výběr. V ČB dr.Hejcman a ostatní, jsou precizní, velmi příjemní, a jestliže čekáte více než 15 minut, dokonce se vám omluví! Dlouhé čekací doby nejsou bohužel zárukou schopnosti lékaře, ale spíše neschopnosti sester zorganizovat si práci. A ještě pořád jsme se nenaučili, že to rozhodně není v pořádku. Když to jde jinde, proč ne tady?


B
Ověřeny pacient

jsem velice spokojena


H

Velice dobrá lékařka, ovšem tomu i odpovídají dlouhé fronty v čekárně. Ovšem díky její kvalifikaci stojí za to, si na řadu počkat.


Jsem spokojena


Musím paní doktorku Pokornou moc pochválit a poděkovat, nejen za sebe, ale i za ostatní pacienty a klienty vůbec. Je to velice erudovaná, empatická, obětavá....prostě Paní doktorka s velkým srdcem a chytrým mozkem!!!Vřele doporučuji.
Chci se ale i poklonit sestřičkám, které jsou v týmu s paní doktorkou. Ve svém životě jsem ještě nikdy neviděla toto nasazení a takové neuvěřitelně skvělé sestřičky, všechna čest a modlím se za vydatné finanční ohodnocení za takovou práci.


Skvělá paní doktorka, výborné sestřičky.


Ověřeny pacient

Velmi dobrý lékař jsem spokojena


M
Ověřeny pacient

hodnotím jako lékař, ne jako pacient. excelentní gastroenterolog. díky tomu chronicky přetížená, a škoda, že nám nechce brát další lidi ... z mojí ordinace, ale rozumím jí, má toho opravdu moc. Výborná lékařka


U paní doktorky jsem byla poprvé. Samozřejmě mě doprovázely strach a obavy ze samotného vyšetření, strach a obava z výsledku vyšetření. Čekací doba byla cca 1 hodinu, což je normální i u jiných lékařů (a to jste také objednaní). Když na mě přišla řada sestřička mě zavolala a vše mi vysvětlila. Dostala jsem slušivé zelené kalhoty s rozparkem ...., takže se člověk cítí normálně (nemusí se někde nahatý předvádět), pah ho sestřička uloží na bok do té správné polohy, která je potřebná k vyšetření, do žíly dostane uklidňující injekci a to už přichází paní doktorka. Vyšetření trvalo cca 30 minut a bylo absolutně bezbolestné, mohu říci, že žádné nepříjemné pocity jsem neměla. Dokonce jsem si sama na monitoru prohlížela, jak to v tom mém střevě vypadá. Výsledek vyšetření ( v mém případě dopadl dobře) byl ihned paní doktorkou sdělen. Chtěla jsem sen podělit o zkušenosti - sestřičky jsou stašně moc hodné, paní doktorka je příjemná, pečlivá a velmi hodná. Nebojte se tohoto vyšetření. Pacientka,která byla na vyšetření 20. 5. 2010


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti