Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Rozhodně lékařka s velkou praxí a ochotou pro lidi. Má velkou klientelu, proto dlouhé čekací doby. Bez výhrad.

Naprosto nezdvorile chování k pacientum.Nedodržují přesně čas objednání ani neinformuji kdy půjde objednány na řadu.Rozhodně nedoporučují.Paní čekala od jedenácti vzali ji na řadu az skoro ve tři.Doporučují vyšetření v Budějovicích.

Paní dr je zajisté odborník, ale při srovnání s jinými gastroenterology je to ras. Byla jsem u ní jednou a víckrát nikdy. A to pouze z důvodu dlouhých čekacích dob. Při objednání na přesnou hodinu čekat víc než hodinu se mi zdá už příliš! Naštěstí máme všichni na výběr. V ČB dr.Hejcman a ostatní, jsou precizní, velmi příjemní, a jestliže čekáte více než 15 minut, dokonce se vám omluví! Dlouhé čekací doby nejsou bohužel zárukou schopnosti lékaře, ale spíše neschopnosti sester zorganizovat si práci. A ještě pořád jsme se nenaučili, že to rozhodně není v pořádku. Když to jde jinde, proč ne tady?

jsem velice spokojena

Velice dobrá lékařka, ovšem tomu i odpovídají dlouhé fronty v čekárně. Ovšem díky její kvalifikaci stojí za to, si na řadu počkat.

Jsem spokojena

Musím paní doktorku Pokornou moc pochválit a poděkovat, nejen za sebe, ale i za ostatní pacienty a klienty vůbec. Je to velice erudovaná, empatická, obětavá....prostě Paní doktorka s velkým srdcem a chytrým mozkem!!!Vřele doporučuji.
Chci se ale i poklonit sestřičkám, které jsou v týmu s paní doktorkou. Ve svém životě jsem ještě nikdy neviděla toto nasazení a takové neuvěřitelně skvělé sestřičky, všechna čest a modlím se za vydatné finanční ohodnocení za takovou práci.

Skvělá paní doktorka, výborné sestřičky.

Velmi dobrý lékař jsem spokojena

hodnotím jako lékař, ne jako pacient. excelentní gastroenterolog. díky tomu chronicky přetížená, a škoda, že nám nechce brát další lidi ... z mojí ordinace, ale rozumím jí, má toho opravdu moc. Výborná lékařka