MUDr. Marie Morávková

Zubař Více

Čepí 1 adresa

Sam. ordinace PL - stomatologa
Obecní úřad 79, Čepí

Doporučuji. Dala mi zuby dopořádku. Jsem s ní spokojená.

Určitě doporučuji. Paní doktorka je velmi ochotná, milá a vždy pomůže. Zachránila mi několik zubů a můžu určitě doporučit. Vystřídala jsem několik zubařek a k této se ani nebojím chodit. Skoro vždy píchne injekci a zákroky nebolí. J.J.

Objednala jsem se k paní doktorce, ale byla tam nějaká mladá. Nejhorší zkušenost jakou jsem kdy měla!!!!slečna absolutně nezkušená, injekci mi napichovala snad 3x ani nepoznala, zda mam v zubu plombu nebo prý jestli mam tak atipický zub. Šťourala se mi tam nesmírně dlouho a zdálo se mi,že velice neopatrně.A po týdnu kdy mě zub neustále bolel dokonce celej prasknul. Jsem na ní tak moc naštvaná, že si to ani neumí představit!!měla jsem a mam velice pěkné zuby a ona mi to takhle zrmví!!

Mám jiné zkušenosti,celkem z tří opravených zubů(nastavovaných),nepřežil 3hodiny ani jeden.
Rozhodně nedoporučuji

Paní doktorka je velmi milá a příjemná a vždy se mi snaží vyhovět. Chová se k nám vždy velmi přátelsky. Mám 2 děti ve věku 8 a 4 roky a i ty se na ni vždy těší. Sestřička je také velmi příjemná a milá. Paní doktorku mohu jen doporučit.

Hodná, milá a ochotná. Při návštěvě se u ní necítím jako u zubaře, ale jako mezi přáteli. Velmi šikovná, předem se zeptá a dokáže navrhnout i přijatelné cenové varianty. Bezvadná, všem ji doporučuji. Sestřička je také příjemná. Príma...

Opravdu výborná lékařka.Jako jediná mi nabídla opravit zuby a mám to fakt super.Moje bývalá lékařka mi tak zanedbala chrup,že můžu být ráda,že ještě nějaké zuby mám...

Velice hodná,milá a ochotná.Moc šikovná a všem doporučuji

je dražší,vybírá za vše poplatky,ale proč nezaplatit,když je fakt dobrá!!!!