MUDr. Marie Kůrová

Zubař Více

Libina 1 adresa

Praktický lékař stomatolog
č.d. 563, Libina

Musím paní doktorku Kůrovou jedině doporučit, mám ty nejlepší zkušenosti, veškeré problémy, které jsem měla vyřešila a dala do pořádku. přístup velice lidský a peofesionální.

Bohužel po odborné stránce podává velice ale velice neodborné a neprofesionální výkony.A co se týče hygieny?to naprosto propadla.Chirurgické rukavice by neuškodily,nestojí zase tolik a určitě by se pacient cítil lépe.Též šetří na materiálu a používá méně kvalitnější.

Je spostu lepších a odbornějších stomatologů.

Mudr.Kůrovou bohužel nedoporučuji.

Doporučuji Mudr.Pavlínu Gabrielovou-Šumvald-naprostá odbornice a špička v tomto oboru!!!!!!!!!!!

Jsem velmi spokojená, plomby drží, jsem velice citlivá a vždy dostanu injekci na umrtvení, vřele doporučuji

velmi dobrá doktorka

Bohužel jsem s péčí paní doktorky nebyla spokojená, dokázala ve mně vypěstovat panickou hrůzu ze zubařů díky nešetrným zákrokům - ani při nejbolestnějších zákrocích mi nenabídla umrtvující injekci.

Nebyla jsem spokojená, měla jsem vždy strach, s novým zubařem nemám problém. Spousta lidí si stěžuje že paní zubařka již hůře vidí. Můj stávající zubař byl při první návštěvě zděšen stavem mých plomb a všechny opravoval.

je šetrná s profesionálním přístupem k pacientům

Velmi pečlivá,příjemná,vždy vstřícný přístup jak k dospělým tak i k dětem.