Marie Kulková, zubař

MUDr. Marie Kulková

Uložit

Zubař Více

8 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

č.d. 80, Strážek
Praktický zubní lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient

Pani doktorka je naprosto úžasná nejen jako lékařka,ale i po lidské stránce. Usměvavá a ochotná pomoci kdykoliv.
Jme zaregisatrovaní i s dětmi, kterým od mala přijde naprosto úžasné jít k té naší ZUBAŘCE- protože návštěva je v pohodové atmosféře a i přes časté zákroky na mléčných zoubcích moje 5.letá dcera nepláče....A musím souhlasit ,že posila v podobě dcery MUDr.Michaeli Kulkové , vybudování druhé moderní ordinace a zkrácení objednací doby, jen utvrzuje,že označení VELMI DOBRÝ je v tomto případě málo....


V
Ověřeny pacient

Pani doktorku znám velmi dlouho,navštěvuje ji celá moje rodina a spousta známých po celou dobu její praxe, v současné době.kdy jsou na pracovišti 2 moderně zařízené ordinace a ordinuje i MUDr.Michaela Kulková,objednaci doba se výrazně zkrátila,jsme velmi spokojeni a jsme rádi,že má p. doktorka nástupkyni,ke které máme stejnou důvěru.


Výborná lékařka (obě)


Nejlepší paní doktorka, milá ,ochotná kdykoliv pomoci i její personál vynikající neměnila bych a všem doporučuji


K

Pro mě velice slabá doktorka. Kdysi se mi uštípl kousek stoličky a proto, že paní doktorka na mě apelovala, že mám po dětech odvápněné zuby, mám chodit s každým problémem co nejdříve, okamžitě jsem se k ní objednala. Termín? Za 3 měsíce.. Dobrá, vydržela jsem. Konečně jsem se dočkala, paní doktorka mi zub spravila. Večer byl ovšem zub ve stejném stavu jako den před tím - plomba vypadla. Ráno jsem volala, že mám reklamaci, že potřebuji znovu opravit ten stejný zub. Odpověď? Nemáme místo, až za 3 měsíce. Půl roku uštíplý zub? Co se dá dělat, vydržím. Dlouho očekávaný den nadešel a... Plomba vypadla druhý den při snídani. Paní doktorka byla nepříjemná, na co mi to má napsat, když už mi ho plombovala dvakrát. To, že už mi mezitím celý zub praskl, to jí bylo zřejmě jedno. To, že není normální, aby plomby hned tak vypadávaly, zdůvodnila tím, že mám "špatnou techniku kousání". V životě už jsem tohle úsloví neslyšela a když jsem s omluvou řekla své nové zubařce, že vím, že mám špatnou techniku kousání, dost jsem ji pobavila. Ptala se mě, jestli jsem k paní doktorce chodila na kurzy kousání, když je ta technika tedy špatná.. Vy, kdo k paní doktorce chodíte, naučte se prosím hlavně správně kousat!:-)

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


.

Zkušená, milá, hodná a ochotná pomoci každou dobu. Paní zubařku navštěvuji od mala a nemám k její osobě ani práci vůbec žádných výhrad. Problém se snaží, co nejrychleji vyřešit. Určitě bych neměnila.


P

Mám skvělou zkušenost!Je hodná, se vším poradí a vyléčí:-)


K

Vynikající lékařka.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti