Marie Křížová, praktický lékař

MUDr. Marie Křížová

Uložit

Praktický lékař Více

10 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

č.d. 134, Čkyně
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil

Jsou Vánoce, za pár dnů Nový Rok 2017 přejeme štěstí, zdraví, ...Jak být šťastný...přestat být nešťastný... Jak být zdravý... v této uspěchané době to bez lékaře nejde. Mudr. Majka Křížová ordinuje několik měsíců v novém zdravotním středisku, které bylo potřeba, jak po zdravotnické stránce, tak po prostorové, jelikož minulé ordinace byly nevyhovující a malé. Zaslouží si to lékař i pacienti. A tak jí přejeme, stálý úsměv na tváři, jako dosud, jen dobré zprávy z vyšetření vůči pacientům, klidný rodinný život a diky za péči. A jelikož já jsem měla výsledky v pohodě, bylo mě řečeno...: vždyť já vám ani nemůžu na ty Vánoce nic zakázat, máte vše v normě... Takže díky paní doktorko, jen tak dál.... Ať je rok 2017 poklidný, jen pozitivní situace a hodně lásky.... M. a Z. Chvalovi 279 ČKYNĚ.

Z
Ověřený profil

Je rozumný,kdo se nermoutí pro to,co nemá...nýbrž se raduje z toho co má...

Co bytost,to názor,či zkušenost...dobrou,či nedobrou.Nepovíme-li,jaké máme potíže,v kouzelné skleněné kouli ani doktor nic neuvidí,je to padesát na padesát.
Mudr Majka začátky neměla jednoduché,ale postupem let si získala hodně lidí,kteří potřebovali pomoc,radu,jak dospěláci,tak děti.Neodřekne žádnou návštěvu třeba i doma,je-li to potřeba...jako v mém případě,kdy jsem nebyla schopna sama dojít do střediska...a nebylo to jednou,ale vícekrát.Je to žena,dcera,manželka,skvělá matka...stíhá dost a to co nejpečlivěji,a že má bolístky taky,jako každý je jasný,jen nám to nesděluje...
Jako lékařku skvěle naladěnou,vždy usměvavou,což je nakažlivé,jí potkávám často,ať jí tato nálada a síla vydrží alespoň do sta let.....já mohu jen poděkovat za pečlivost, se kterou se o mě stará,jsem v pohodě,ale i já musím pro sebe něco dělat.....samo se nikdy nic neudělá.
Posílám velké -Díky -.....
S úctou Marie Chvalová ČKYNĚ 279 + rodinný příslušníci...

Největší starost má, aby dostala regulační poplatek, který vybírá i za pouhé napsání receptu nebo ukončení nemocenské. Problémy pacientů neposlouchá, vypráví o rodině nebo přátelích a na pořádné vyslechnutí pacienta má minimum času.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřený profil

Jsem původem ze Čkyně, ale pracuji v Praze. I přesto jsem stále u této doktorky a v případě zdravotních problémů jedu z Prahy do Čkyně. FAkticky mi tato doktorka změnila život. V pubertě se u mě projevilo astma a alergie. Do roka jsem měl cca 5-8 x zánět průdušek. Předchozí doktorka mi vždy dávala antibiotika. Když se objevila paní Kučerová, tak jsem byl vnitřně nastaven, že opět dostani ihned antibiotika. Ale u ní to probíhalo jinak, vysvětlila mi, že zánět průdušek mohou způsobit 2 kmeny bakterií. Na 1 je potřeba antibiotika a druhý lze vyléčit pouze paralenem a odpočinkem. Kdyby mi dala ihned antibiotika, tak mi ničí imunitu. NAchrchlal jsem do zkumavky, paní doktorka to poslala na rozbor. Po cca dni mi volala, že to je ten jednodušší kmen a pokud budu týden ležet a potit, tak by to mělo být OK. A opravdu po týdnu jsem byl zdravý a od té doby mám problém se zánětem průdušek tak cca 1 x za 2 roky. Hodně se mi na paní doktorce líbí, že opravdu se snaží léčit přímo konkrétní nemoc co nejvhodnějšími prostředky pro tělo.

Paní doktorka je velmi ochotná, vstřícná, a hlavně nezapomíná používat selský rozum. Jsem velmi spokojen, nikdy není žádný problém, na všem se dá domluvit, plně důvěřuji.....
Velkou slabinou však je čekárna, to přiznávám. Tam by to skutečně chtělo RAZANTNÍ zásah, čekací doba a systém jsou opravdu nevyhovující....
I přes to zůstávám spokojeným pacientem.

S paní doktorkou jsem spokojena, zařídí všechna vyšetření. Jediné co mi vadí,je plná čekárna, měla by pozměnit ordinační hodiny a rozdělit je pro zdravé a nemocné.

H

Jsem s paní doktorkou velice spokojena....není pravda,že je to u ní jako na běžícím pásu...naopak,na každého má tolik času,kolik potřebuje.

V

Rodiče jsou spokojení s paní doktorkou.

Nabrala si moc lidí a nemá na ně čas. Vše dělá v poklusu, přejíždí z jedné ordinace do druhé, jak to potom má vypadat? Vyšetřuje jako na běžícím pásu. Nic moc velký zájem o lidi nemá, všechno aby bylo hodně rychle vyřízené.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

velmi dobrý lékař

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti