Adresa

Palackého třída 191, Chrudim
Poliklinika Chrudim

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Ověřený profil

Paní Konrádová byla ochotna mě přijmout v sezóně při silných obtížích okamžitě, zatímco jinde v Chrudimi u doporučované lékařky nedaleko polikliniky jsem byl poslán domů, že mám léto přežít a přijít po sezóně na podzim. Nesdílím názor, že nepoužívá nové léky, sám jsem dostal letos předepsaný jiný nový a také lepší. Testy si paní doktorka u mě hlídá, jen já jsem líný a nedodržel jsem termín, takže se musím polepšit. Jinak velmi příjemné jednání, člověk jde do ordinace s úplným klidem, jelikož ví, že mu bude poskytnuta potřebná pomoc. David Pešek

Paní doktorku si moc chválím. Kéž by byli všicni alergologové i ostatní lékaři tak schopní a dobří.Její léčba a rady jsou vždy téměř stoprocentní a spolehlivé.Má u mě velkou jedničku.Skoupilová M.

Mám s paní doktorkou velmi dobrou zkušenost.Od té doby,co k ní chodím s alergickými potížemi,mám pocit,že jsem se znovu narodila.Problémům alergiků nejen velmi dobře rozumí,ale umí naordinovat i správnou léčbu.Moc jí za vše děkuji a přeji hezké vánoce.Šťovíčková M.

N

K paní doktorce už chodím mnoho let a nedám na ní dopustit.Profesně i odborně je skvělá,s mými problémy si vždy ví rady,umí poučit,poradit a naordinovat správnou léčbu.Doporučuji všem.

J

Doporučji všem,kdo mají potíže jako já.Vím už,že vyléčit se to nedá-učím se s tím žít a zatím to je vynikající.To by si měli uvědomit pesimisté,kteří sem píší.Myslí,že dostanou pilulku a bude vystaráno.O kvalitě paní doktorky svědčí vždy plná čekárna.Jdu k ní vždycky ráda.

P

Zatím nejlepší výsledky.Předchozí pokusy o léčení u jiných specialistů nic moc.

M

souhlasím s předchozím hodnocením.Hezké popovídání ale léčba nic moc.Co si člověk nezjistí sám a neřekne si o to, to nemá.Vše jede ve starých kolejích, žádné nové léky,testy, prostě nic. Není to jen můj názor, ale názor většiny pacientů. Najděte si jiného lékaře !

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti