Praktický lékař stomatolog
Dukelská 13/456, Jeseník

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Byla jsem zprvu vdecna za prijeti mezi pacienty, protože na jesenicku po prestehovani odjinud příliš možností neni. Zpočátku vstricny a lidsky pristup velmi rychle zmenil charakter. Byla jsem nejprve vdecna za protezu pres pojistovnu i jinou peci. Bohuzel pote musím potvrdit zkušenost trháni zubu zaziva, slovnich utoku, arogance, bušení kladivkem do bolavych zubů, s cílem dokazat, ze si bolest vymyslim. Vnimala jsem, že bez dostatku financí muzu jit jinam, bylo mi naprimo receno, at zmenim lekare a bolavy zub s nimz jsem přišla na ranni pohotovost pred vikendem nijak osetren, zadna rada ci pomoc, velmi agresivní pristup. Mrzi mne, ze zkuseny odbornik kratce pred duchodem zachazi takto s lidmi.

K paní doktorce chodím už od malička a jsem s ní plně spokojený. Odvádí výbornou práci, je pečlivá, zatím mi vždy skvěle poradila - ať už s výběrem zubních past či kartáčků, ale i péčí o zuby. Tedy mohu jen doporučit.

Prošla jsem rukama 5 zubařů a až u paní Kolčavové mám pocit odborné péče. Je rychlá, citlivá, práci odvádí pěknou. Syn k ní chodí od miminka, zvyká ho postupně na prohlídky a odměňuje hračkou, takže se k ní syn (3 roky) těší.

S paní zubařkou jsme moc spokojeni. Je pečlivá a vysvětlí i potřebné zákroky či investice.
K dětem je také milá a trpělivá.

Chodila jsem k ní jako malá a už nikdy víc. Pokud jsem šla do ordinace s rodiči, chovala se ke mě slušně, ale když jsem tam byla sama nastalo již zmiňované vyhrožování a nadávání. Poslední tečka byla, když si ramenem u ucha držela sluchátko telefonu a přitom se vrtačkou vrtala v zubu. Slušně se chovala jen k "protekčním" pacientům. Teď mám díkybohu skvělou doktorku, která vše vysvětlí a chová se k lidem slušně, s Mudr. Kolčavovou se nedá srovnat.

Už nikdy více k doktorce Kolčavové.....souhlasím s názorem že děsí děti.....můj syn je toho důkazem. Měl zkažený čerstvě narostlý druhý zub a paní doktorka usoudila, že musí ven. Jakmile mu zašermovala injekcí před očima, dostal hysterický záchvat a paní doktorka se zmohla jen na výhružku, že ho příjde zklidnit pan doktor z ušního. Nakonec mu zub vytrhla naživo a syn měl od té doby panickou hrůzu kdykoli jsme měli jít k zubaři....dnes máme úžasného pana doktora, který se synem komunikuje a pomalu ho zbavuje strachu.

U paní zubařky jsme celá rodina velmi spokojeni, po přestěhováni jsme sice musely déle čekat než jsme se k ní dostaly, ale stálo to za to. Paní zubařka je pečlivá a k dětem má pěkný přístup. Mohu všem vřele doporučit.

K paní zubařce jsem taky chodila jako malá.Asi nikdo jiný nebyl.Myslím si, že by se měla paní zubařka už nad sebou zamyslet.Chová se nepříjemně,arogantně.Asi si neváží pacientů.Samozdřejmě už k ní nechodím.

Dnes jsem byla u paní doktorky s dcerou na pohotovosti ... Bála jsem se taky :-)) ale byla jsem mile překvapena , dceři vše pěkně vysvětlila a vyšetření proběhlo bez problému ... takže spokojenost ..Děkuji

Chodíme k ní celá rodina už mnoho let. Jsme velmi spokojení, všichni. Já sama žiju v Praze, ale na zubní jedu vždy za ní do Jeseníku. Paní doktorka je profesionál.