Marie Jermářová, gynekolog Uherský Brod

MUDr. Marie Jermářová

Gynekolog Více

23 názorů

Uložit


Adresa

Partyzánů 2174, Uherský Brod
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
23 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
L
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace prohlídka- rizikové těhotenství

Druhá návštěva a podruhé jsem odcházela s pláčem od této paní doktorky. Nepříjemná, arogantní. Příjemná zřejmě jenom na ženy, které bez řečí a rutinně podstupují všechny "potřebné" screeningy a testy.
Doufám, že už třětí návštěva nebude potřeba.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


B
Ověřeny pacient

Paní doktorka mi velmi pomohla, když vyřešila moje dlouholeté problémy. Vždy vše vysvětlí a poradí. Jen mi vadí přítomnost sestry v ordinaci.


K
Ověřeny pacient

Dobry den vsem, mela jsem hrozny zazitek s touto doktorkou. Jsem poprve tehotna a jiz po druhe jsem krvacela. Poprve me prijimal na pohotovosti pan doktor, byla jsem hospitalizovana na tri dny s tim, ze mam po propusteni okamzite prijit, pokud budu mit problemy.
Po dvou dnes propusteni jsem tam byla znovu a opet s krvacenim. Pani doktorka mi rekla, pokud priroda chce, tak proste potratim, ze mam jit domu a cekat. Predtim me jeste doslova servala, kde mam propousteci zpravu, kterou jsem jiz odevzdala svemu osetrujicimu doktorovi.
S takovym chovanim jsem se jeste nesetkala. Bylo mi strasne. Momentalne lezim doma, stale, i kdyz uz jen spinim, lezim doma a cekam. Je totiz vikend. Ale do nemocnice v UH se uz nevratim.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


D
Ověřeny pacient

Přešla jsem k paní doktorce před víc jak rokem...zatím jsem spokojená...všechny vyšetření dělá opravdu pečlivě, není dlouhá objednací doba..já jsem tam spokojená - o mnoho více než o dvě patra níž pod ní..


S předchozím hodnocením rozhodně nesouhlasím.Chodím k ní už několik let a paní doktorka je ochotná, vždy mi s problémy poradila a pomohla.


Som velmi spokojná


Od 40 let jsem měla velké problémy,které se u mé gynekoložky ještě více zhoršovaly.Přešla jsem k paní doktorce Jermářové a ta měla hned několik řešení.Navrhla takové,které bylo pro mně nejlepší.Díky ní mám už 10 let po problémech.Paní doktorko máte mé díky!


Je časově velmi vytížená, ale moc příjemná a schopná.


Paní doktorka je profesionální, taktní, citlivá a výborná odborná lékařka. Chodím k ní dva roky a nedá se to srovnat s mou předchozí lékařkou. dr. jermářová provádí odborné vyšetření přímo v její ordinaci a pošle s ochotou na ostatní vyšetření, které je třeba. Jsem velmi spokojená


Ověřeny pacient

Chodím k paní doktorce už 2 roky a neměnila bych. Bez nadsázky mohu říci, že svou dcerku mám právě díky paní doktorce a za to jí budu pořád vděčná. Děkuji za skvělou profesionální a zároveň lidskou péči. Vždy si na mne v nemocnici našla čas a vše vysvětlila. Ještě jednou paní doktorce za vše děkuji!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti