Partyzánů 2174, Uherský Brod

Tak k téhle paní doktorce už nikdy.. arogantní, nevnímá, co jí pacient říká. Straší před porodem,jak to může dopadnout - ty nejhorší scénáře. Nepřemýšlí nad tím,že by se měla chovat jinak. Takže opravdu Nedoporučuji!!

Umístění: Ordinace Jiný

Tato paní doktorka nemá na gynekologii co dělat !
Nepříjemná, arogantní a po stěrech jsem 3dny krvácela. Každá návštěva nebo kontrola byla bolestivá, nepříjemná a pro většinu mladých holek bude určitě traumatizující, jelikož jsem tehdy neměla moc na výběr, tak jsem u ní zůstala než jsem si nenašla lepšího lékaře.
Když jsem jí řekla, že jsem potratila a prosila ji ať mi udělá vyšetření , tak mi řekla, že přeci nemůžu ani vědět jak to vypadá a jak to bolí a jak si vůbec můžu dovolit tohle říct. takže jedno velké NE !

S paní doktorkou mám hroznou zkušenost jak při registraci v nemocnici tak u porodu. Necitlivé jednání, nevhodné komentáře.

Paní doktorka je opravdu super. Příjemná a vše podbrobně vysvětlí takže vÍte na čem jste a co by se mohlo udělat. Byla jsem u ní skrz špinění když jsem byla těhu.

Umístění: Ordinace prohlídka- rizikové těhotenství

Druhá návštěva a podruhé jsem odcházela s pláčem od této paní doktorky. Nepříjemná, arogantní. Příjemná zřejmě jenom na ženy, které bez řečí a rutinně podstupují všechny "potřebné" screeningy a testy.
Doufám, že už třětí návštěva nebude potřeba.

Paní doktorka mi velmi pomohla, když vyřešila moje dlouholeté problémy. Vždy vše vysvětlí a poradí. Jen mi vadí přítomnost sestry v ordinaci.

Dobry den vsem, mela jsem hrozny zazitek s touto doktorkou. Jsem poprve tehotna a jiz po druhe jsem krvacela. Poprve me prijimal na pohotovosti pan doktor, byla jsem hospitalizovana na tri dny s tim, ze mam po propusteni okamzite prijit, pokud budu mit problemy.
Po dvou dnes propusteni jsem tam byla znovu a opet s krvacenim. Pani doktorka mi rekla, pokud priroda chce, tak proste potratim, ze mam jit domu a cekat. Predtim me jeste doslova servala, kde mam propousteci zpravu, kterou jsem jiz odevzdala svemu osetrujicimu doktorovi.
S takovym chovanim jsem se jeste nesetkala. Bylo mi strasne. Momentalne lezim doma, stale, i kdyz uz jen spinim, lezim doma a cekam. Je totiz vikend. Ale do nemocnice v UH se uz nevratim.

Přešla jsem k paní doktorce před víc jak rokem...zatím jsem spokojená...všechny vyšetření dělá opravdu pečlivě, není dlouhá objednací doba..já jsem tam spokojená - o mnoho více než o dvě patra níž pod ní..

S předchozím hodnocením rozhodně nesouhlasím.Chodím k ní už několik let a paní doktorka je ochotná, vždy mi s problémy poradila a pomohla.

Som velmi spokojná