Marie Jermářová, gynekolog Uherský Brod

MUDr. Marie Jermářová

Gynekolog

Partyzánů 2174, Uherský Brod

Umístění: Ordinace prohlídka- rizikové těhotenství

Druhá návštěva a podruhé jsem odcházela s pláčem od této paní doktorky. Nepříjemná, arogantní. Příjemná zřejmě jenom na ženy, které bez řečí a rutinně podstupují všechny "potřebné" screeningy a testy.
Doufám, že už třětí návštěva nebude potřeba.

Paní doktorka mi velmi pomohla, když vyřešila moje dlouholeté problémy. Vždy vše vysvětlí a poradí. Jen mi vadí přítomnost sestry v ordinaci.

Dobry den vsem, mela jsem hrozny zazitek s touto doktorkou. Jsem poprve tehotna a jiz po druhe jsem krvacela. Poprve me prijimal na pohotovosti pan doktor, byla jsem hospitalizovana na tri dny s tim, ze mam po propusteni okamzite prijit, pokud budu mit problemy.
Po dvou dnes propusteni jsem tam byla znovu a opet s krvacenim. Pani doktorka mi rekla, pokud priroda chce, tak proste potratim, ze mam jit domu a cekat. Predtim me jeste doslova servala, kde mam propousteci zpravu, kterou jsem jiz odevzdala svemu osetrujicimu doktorovi.
S takovym chovanim jsem se jeste nesetkala. Bylo mi strasne. Momentalne lezim doma, stale, i kdyz uz jen spinim, lezim doma a cekam. Je totiz vikend. Ale do nemocnice v UH se uz nevratim.

Přešla jsem k paní doktorce před víc jak rokem...zatím jsem spokojená...všechny vyšetření dělá opravdu pečlivě, není dlouhá objednací doba..já jsem tam spokojená - o mnoho více než o dvě patra níž pod ní..

S předchozím hodnocením rozhodně nesouhlasím.Chodím k ní už několik let a paní doktorka je ochotná, vždy mi s problémy poradila a pomohla.

Som velmi spokojná

Od 40 let jsem měla velké problémy,které se u mé gynekoložky ještě více zhoršovaly.Přešla jsem k paní doktorce Jermářové a ta měla hned několik řešení.Navrhla takové,které bylo pro mně nejlepší.Díky ní mám už 10 let po problémech.Paní doktorko máte mé díky!

Je časově velmi vytížená, ale moc příjemná a schopná.

Paní doktorka je profesionální, taktní, citlivá a výborná odborná lékařka. Chodím k ní dva roky a nedá se to srovnat s mou předchozí lékařkou. dr. jermářová provádí odborné vyšetření přímo v její ordinaci a pošle s ochotou na ostatní vyšetření, které je třeba. Jsem velmi spokojená

Chodím k paní doktorce už 2 roky a neměnila bych. Bez nadsázky mohu říci, že svou dcerku mám právě díky paní doktorce a za to jí budu pořád vděčná. Děkuji za skvělou profesionální a zároveň lidskou péči. Vždy si na mne v nemocnici našla čas a vše vysvětlila. Ještě jednou paní doktorce za vše děkuji!