MUDr. Marie Jenšovská

Praktický lékař Více

Kolešovice 1 adresa

Samostatná ordinace PL pro dospělé
Kolešovice, Kolešovice

Výborný lékař, který nic nezanedbá, nešetří na pacientovi a dá mu vše co potřebuje, jsem jí vděčná za vyřešení dlouhodobých obtíží, se kterými si 2 specialisté nedokázali poradit. K tomu všemu má velmi slušné a vstřícné jednání.Marta

Dobrá doktorka, která mi zachránila život.

Po přečtení uvedených blábolů se musí jeden zasmát. Určitě předchozí pisatel nedoostal neschopenku a nebo špatně simuloval a tak se teď aspoň na těchto stránkách"musí pomstít"-chudáček. Kdo zná paní doktorku ,ví že je ochotná a obětavá,pacienty dobře léčí.Na těchto stránkách platí na předchozího "kritika nebo kritičku" dej blbci moc a on ti ukáže co napíše.

Neznámý anonyme ,nejprve bych Vám doporučil zopakovat si pravidla českého pravopisu. Hodnocením dr Jenšovské jste určitě dal volnost své závisti možná i
nenávisti vůči paní doktorce.Dobře ,že už u ní nejste.Pokud by bylo nutné na těchto stránkách se pravdivě podepsat ,pochybuji že byste se takto"odvázal" Vaše tvrzení pokud nemáte podklady je žalovatelné/o úplatcích/.Já i moje rodina jsme s péčí paní doktorky spokojeni/nejsme její prominenti ani jí nedáváme úplatky/.Také musíte být" odborník" ve zdravotnictví,že se odvážíte hodnotit schopnosti,jakéhokoliv lékaře.Doufám,že takových jako jste Vy neběhá moc po světě. Jan Cejnar

Č

Báječná lékařka, která i v rámci svého volného času je ochotna pomoci tpícím, nelze hodnotit jinak, než na výbornou.

Znám dr.Jenšovskou z pohotovosti,kdy jsembyla u ní vyšetřena já a s odstupem i můj syn.Chovala se vždy přívětivě, u syna rozpoznala velmi závažné onemocnění a odesláním na odborné vyšetření mu zachránila život.Pohotovost slouží dost často a nikdy nedala najevo svoji neochotu nebo lenost jak je uvedeno v předchozím hodnocení.Je pečlivá vstřícná a pochybuji,že by se na obvodě chovala ke svým pacientům jinak než se chová k pacientům na pohotovosti.I v tomto případě platí, že jak se do lesa volá,tak se z něho ozývá.

Nejlepší lékařka, kterou jsem kdy potkala, obětavá, vyhoví ve všem, přijede kdykoli. Nesnáší simulanty a flákače, což bude asi případ předchozích přispívajících k hodnocení. Pokud hledáte skvělého praktika, pak jedině ona!!!!