MUDr. Marie Hechtová

Pediatr Více

Lužice 1 adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Boříčko 2, Lužice

Pani doktorka je velice milá, příjemná, a hlavně ochotná. Několikrát jsem byla i u ní doma mimo ordinační hodiny, nikdy neodmítla pomoc, nehledí na to jestli je sobota nebo svátek, ale hlavně děti opravdu léčí a snaží se pro ně udělat opravdu jen to nejlepší.

Je ochotná to ano, ale s každým si hrozně dlouho vykládá takže když jsou před vámi 3 lidi tak čekáte i 2 hodiny (už se mi to stalo několikrát) ale je pravda že mi pomohla se vyléčit když mi nikdo jiný neuměl pomct ale zase jsem zjistila že když jsem byla nemocná napsala do zprávy že jsem simulant a nic mi není.. Nevím co si o ní mám myslet

Nejlepší doktorka co znám:) kdykoliv, když potřebuju vyléčí, vyslechne, zvedne náladu a povykládáme si jak nikdy:))) Také, když je potřeba omluvenek napíše, což je pro mě velmi dobré:Dvůči škole:D moc mi přirostla k srdci, vždy se tam těším a jsem jí za hodně vděčná(ona ví)! Děkuji!!!!Natálie:)

Jsme s ní naprosto spokojení.Byli jsme u doktorky , která lečí děti jenom antibiotiky.
Paní doktorka je velmi dobrá a děti se k ní těší.

Paní doktorka je nejlepší,má úžasný vztah k dětem a neváhá k malým pacientům přijet ve dne v noci.

ja proste fajn