MUDr. Marie Grmelová

Zubař Více

Přemyslovice 1 adresa

Praktický lékař stomatolog
č.d. 58, Přemyslovice

Docela mě zaujal názor pacienta, který si stěžuje na okorunkování zubu - dvojky. Zajímalo by mě, jak by dokázal udělat kvalitní a dlouhotrvající plombu na takovém zubu jako je dvojka. Pokud nebyl spokojen s navrhovaným postupem léčby, mohl jít klidně k jinému lékaři, který by mu jistě takovou plombu zhotovil.

Paní doktorka mi zuby vůbec nespravila, začalo to kazem na přední dvojce a skončilo okorunkováním z důvodu, že paní doktorka neumí dělat přední plomby a vypadají téměř stejný den co byly nasazené. A proto mi zbytečně okorunkovala přední dvojku a dnes s tím mám problémy. Vstřícná sice je, ale jsem toho názoru že by si už měla užívat důchodu.

skvělá stomatoložka, mohu jen doporučit.

VELMI PŘÍJEMNÁ ZUBNÍ DOKTORKA A PSYCHOLOŽKA. MÁ ZÁJEM, NA ROZDÍL OD JINÝCH LÉKAŘŮ, ABY PACIENT TRPĚL CO NEJMÉNĚ. A U NÍ TO JDE.

Paní doktorka má velice vstřícný přístup, je velmi pečlivá a má velký zájem, aby byl pacient dobře a bezbolestně ošetřen a ve finále vždy spokojen, což se ji určitě daří. Doporučuji.

Velmi vstřícná a šikovná stomatoložka.

paní doktorka je velmi příjemná a ochotná