MUDr. Marie Boltíková

Žichovice 1 adresa

Praktické zubní lékařství
Zdravotnické středisko, č.d. 208, Žichovice

Umístění: Praktické zubní lékařství Jiný

Paní doktorka mě přijala v době, kdy byla o zubaře v jihočeském kraji velká nouze. Je moc milá ona i sestřička. Ošetření je rychlé, v případě bolestivosti dává injekci. Za zákroky se skoro nic neplatí. Za mě super !

Umístění: Praktické zubní lékařství x-ray, check-up, mouth guard

I live in USA and needed Dr.Boltikova's help several times during my visits in Czech Republic. I've lived in many cities all across of USA. Dr. Boltikova is the best dentist I have ever been to. She is direct, decisive and experienced. She is also friendly, caring and honest. I trust her and her work fully. I also like her assistant Mrs. Trejbalova very much. She is extremely kind and accommodating. In addition, I was very impressed with the laboratory they work closely with. I really wish that I could go to their office all year around.
Denise C. Janout

Umístění: Praktické zubní lékařství prevence zubního kazu

SILNĚ NEDOPORUČUJI. Po přechodu k jinému lékaři - katastrofa. Naprosto zanedbaná péče, 16 kazů, další problémy. Rekontrukce (doslova) pusy mě stála více než 30 tisíc. Nepříjemná a náladová, často vulgární. Otřesný osobní přístup k pacientům a stejně tak péče.

Umístění: Praktické zubní lékařství dát zuby dohromady

paní doktorka neni moc příjemná . sestřička o nic lepší.. na pohled se pozná dobrej a hodnej člověk.. trhání od paní doktorku velmi bolí dá vám injekci a vytrhne 3 zuby naráz.. to uplně cítíte jako kdyby ste injekci nedostali... opravdu jsem odcházela se slzami... když jsem trošku dala najevo že mě to bolí řekla že mi nic hrozného nedělá.. byla jsem tam s detmi malími.. a byli hlasitější řekla přísně ad ji tam nezbouraj ordiaci za mně neeeee

U paní doktorky jsme byli se synem na pohotovosti. Již ve dveřích nás přivítala se špatnou náladou a značnou nervozitou, kterou samozřejmě přenesla i na syna, který měl z vyšetření (asi jako každě dítě) obavy. Bohužel se paní doktorka nebyla schopná uklidnit ani když jsme se posadili do křesla, takže syn pak již odmítal jakoukoliv spolupráci. Namísto psychické podpory a snahy pokusit se situaci nějak vyřešit a synovi pomoci, pronesla ať si nás ošetří někde jinde, ža ona na to nemá čas. Vzhledem k tomu, že synův stav byl poměrně akutní, byli jsme dost zoufalí. Přístup paní doktorky považuji za velmi neprofesiální. Naštěstí pro nás se nám druhý den se zcela opačným přistupem jiného doktora podařilo vše zvládnout.

Nemohu si na paní doktorku stěžovat, objednací dobu je daleko kratší než u jiných zubních lékařů. I malé kazy mi ohlídá a při příští prohlídce je znovu kontroluje. Zubní materiál, který má, ani můj předchozí zubní lékář ve městě neměl - tvrdil, že je moc drahý. WTF z předchozího komentáře uživatele AJ - zkusil jste pracovat někdy v plášti? No comment!!

Neni pravda,ze pani doktorka nepouziva bile a fotokompozitni vyplne!Dava je a jeste za pul darma.Je celkem dost vstricna,pecliva a cenove dostupna (oproti lekarum ve meste).Zda si obleka plast nebo chodi v bilem tricku je ciste vec kazdeho lekare.Dalsi plus- na objednani a osetreni se dlouho neceka.Mohu jen doporucit!

potvrzuji předešlé příspěvky...velmi náladová..a kvalita odvedené práce nic moc....ale kam jinam? Poradíte

Ačkoli na mě byla paní doktorka vždy velmi milá (steně tak i sestřička), její práci bohužel pochválit nemohu. Postrádala jsem u ní hlavně pečlivost. Zub mi vždy zaplombovala jedna dvě, ale vizuální dojem vůbec nebyl pěkný. Vypadalo to jako když to někdo jen tak narychlo zaplácne modelínou. Jednou mi dokonce plombou přilepila dva zuby k sobě a jednou mi na zdravém řezáku zbyl přilepený kus plomby, který jí tam zřejmě upadl. Když mi odstraňovala zubní kámen, bylo to velmi bolestivé a téměř většina mi ho tam stejně zbyla. (U nového lékaře to samozřejmě také bolelo, ale rozhodně ne tolik, a když se podívám do zrcadla není po kameni ani známky. Nepoužívá fotokompozitní plomby ani nic z novějších výdobytků zubního lékařství, jako by se v její ordinaci zastavil tak před 15 lety čas. Dobře nepůsobí ani to, že ordinuje většinou bez pláště.

Od paní doktorky jsem odešel. Po vyvrtání zubu mě začela po 3 měsících nepříjemná bolest. Při návštěvě mě pani doktorka řekla že si vymýšlím, že mám zuby v pořádku a na bolest mě dala ústní vodu. Má součastná zubařka mě zub znovu vyvrtala léčila 3 týdny a je po bolesti. Nyní jsem spokojený. Souhlasím s tím že je paní doktorka náladová a většinou nepříjemná. Navíc mě celkově vadílo prostředí žichovického střediska.