MUDr. Marie Bartlová

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Soukromý praktický lékař
č.d. 72, Uherčice

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

S pani doktorkou jsem velmi spokojena. Vzdy mi pomohla a je lidska. Pokazde me vyslechla a neodbila me. Jsem za ni moc rada.

Někdy Vám také nenapíše, co si řeknete - manželka chtěla antikoncepci- tu Vám třeba nepředepíše. A víte proč? Protože jí to pan farář zakázal..... Udělejte si obrázek sami.. Já bych práh této ordinace nepřekročil.

Tato lekarka je ostudou ceskeho zdravotnictvi!
Presne, jak tu mnozi popisuji....
- vybira poplatky za ukony, ktere zpoplatneny byt nemaji
- predepisuje modlitby misto poradnych leku
- misto sestricky je v ordinaci jeji manzel
- pokud nechodite do kostela, lecby se u ni vubec nedockate
- diagnozu si musite stanovit sami a pokud chcete nekam odeslat, musite si o to sami rict.

Diky teto doktorce prislo o zivot uz desitky lidi, jestli muzete, vybybejte se ji velkym obloukem!!!
A pokud jste vdecni, ze vam napise, co potrebujete, tak se proberte!!!
Dneska vam totiz predepise a napise cokoliv kazdy doktor!

Já su s péči mé doktorky Bartlové velmi spokojená!!!! Je laskavá a obětavá!! Obětovala tomu celý život! A lidi co ji tu pomlouvají nevědí co říkají!! kdo ví, zda to tu nepíše jen jedna jediná osoba, co se proti ni zasedla!!!!že, se nestydí tak pomlouvat!! Když to tu čtu.. tak by možná bylo opravdu lepší kdyby léčila zvířata!Ti by ji byli aspon vděční!!!!!! Je hrůza zjistit, že žiješ mezi lidmi plnými nenávisti , pokrytectví a hořkosti... Už ji to někdy někdo řekl do očí???Když to myslíte vážně... jděte do ordinace a řekněte ji co jste tu napsali!V jiném případě budte tak laskavý a nepomlouvejte!!!!!!!!!!!!!

Velmi šikovná a hodná doktorka. Laskavý a střízlivý přístup k pacientům. Dlouholetá praxe. Doporučuji!:))

Já jsem s péčí paní doktorky spokojena. Měla jsem hnisavou angínu a na pohotovosti mi předepsali atb. Ty nezabrala a tak jsem šla za paní doktorkou. Ta mi předepsala jiné atb a do 2dnů jsem měla po potížích. Tak že bych řekla, že je dobrá.

je supr

Činnost této "rádoby lékařky" sleduji už vícero roků. Vůbec nechápu jak mohla přijít k diplomu. Zprvu jsem se domníval, že si titul ke jménu pouze připsala jako mnoho rychlokvasných inženýrů a podobných. S hrůzou jsem ale zjistil, že je řádným členem Lékařské komory se specializací "všeobecné lékařství" a "pediatrie". Nedej bože, aby léčila také děti, jak ji to kvalifikace umožňuje. Empatie, tedy snaha, která by mohla vypadat jako pokus o vžití se do potíží pacienta ještě nikoho nevyléčila. Tato lékařka nejenom že nemá žádné odborné znalosti (opakované zjištění u vícero různých případů), ale co horší, nemá ani základní zdravotnické povědomí průměrného občana. Opravdu budou všichni čekat než začnou sčítat oběti její léčby. Lidi probuďte se, dokud je čas!

Při poledu na skvrnu o průměru 8cm mi doktorka Bártlová zdělila,že je to jen zánět,že si mám vzít zirtec,že to zmizí.Je to 3týdny,co jsem tam měl přisáté klíště,kde mám hledat pomoc?

HRUZA NAPSAT RECEPTY PRO DUCHODCE UMI PROTOZE JE TO PREDEPSANY O ODBORNYHO LEKARE ALE JESTE LECIT BY SE MOHLA NAUCIT,JA VIM PAMBUCH TO SPRAVI