Všeobecná zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s., Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, + 3 Více

Aplikace injekcí a infuzí

Ošetřovatelská rehabilitace

Paliativní péče +2 Více

Péče o diabetiky

Převazy kožních defektů a operačních ran

Zobrazit ostatní ošetřovatelů v okolí

Domácí zdravotní péče - náš tým zdravotních sestřiček Vás ošetří ve vašem domácim prostředí a to v lokalitě okresu Kolín. Při indikaci ošetřovatelské...

• bércové vředy

Paliativní péče

Péče o diabetiky

Převazy kožních defektů a operačních ran

DOMÁCÍ ZDRAVOTNÍ PÉČE ALTMANNOVÁ

Chtěla bych poděkovat touto cestou sestřičkám od paní Altmanové,
léčím se na onkologii a její sestřičky mi pomáhají žít doma , se svou rodinou .
Jsem jim za to velice vděčná . DĚKUJI ! T.

Doporučuji

výborná spolupráce,sestřičky jsou svědomité,milé a své práci rozumí,mohu jen doporučit

Sestřičky od paní Altmanové jsou milé , vstřícné ,pracovité .
Je tady velice dobrá komunikace mezi sestřičkou ,pacientem a ošetřujícím lékařem.Spolupracujeme už roky a vždy se na ně těším.

Názor přidán dne 18.07.09 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
    obraťte se prosím na odborníky, teď píšete sestřičkám
    v terénu.

S pozdravem
    Altmannová

Marie Altmannová

• bércové vředy
  • dekubity
  • diabetes

• sestra domácí zdravotní péče
  • paliativní medicína