MUDr. Marian Tošovský

Revmatolog Více

Hradec Králové 1 adresa

Revmatologická ambulance
Veverkova 1631/5, Hradec Králové

Zobrazit ostatní profily revmatologů v okolí

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci

• revmatologie

Názory pacientů se rychle objeví

Napište svůj první názor

Už jste navštívili MUDr. Marian Tošovský? Podělte se o svůj názor. Ostatní pacienti budou vděční za pomoc při výběru nejlepšího specialisty.

Přidejte svůj názor

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den. Je mi 71 let Běhen jednoho dne mě náhle rozbolela kolena, pak kyčle a ramena . Bolest trvala krátce a ustala. Ráno jsem zjistila, že nemohu vstát z postele, bolestivá ztuhlost kolen, ramen ,kyčlí a prstů pravé ruky. Bolest trvá už druhý měsíc, beru Brufen, někdy Aulin a condrosulf. Zvýšené CRP -19 . Jinak nic. Někdy nevím, zda mě bolí klouby, svalové úpony nebo svaly. Bolest největší ráno a po delším sezení, nemohu se postavit. Někdy se bolestí nemohu ani otočit v posteli. Snažím se léky na bolest brát co nejméně kvůli vedlejším účinkům, ale někdy se to opravdu nedá vydržet. Jsem zoufalá. Můžete mi, prosím, poradit, o co by se mohlo jednat? Děkuji

Může to být více věcí. Každopádně se objednejte se k revmatologovi.
mt.

MUDr. Marian Tošovský