Marián Karpiš, praktický lékař Zlaté Hory

MUDr. Marián Karpiš

Praktický lékař Více

7 názorů

Uložit


Adresa

Wolkerova 533, Zlaté Hory
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
7 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
Ověřeny pacient

Je mi 55 led a tím,že jsem se často stěhoval,se stalo,že jsem poznal mnoho praktických lékařů.Většina by se od pana doktora mohla učit. problém je v tom,že není Modní typ. Nemá luxusně zařízenou ordinaci a nesnaží se za každou cenu z pacienta vytlouct co se dá . Kdo chce za každou cenu luxus odkoukaný z televize a platit za jedy velké peníze jen proto.že to viděl v reklamě,prosím. Já raději vlídné slovo.ikdyž nškdy drsnější, a empatii. Nejen kšeft s mým zdravím. Josef Zbořil


D
Ověřeny pacient

Výborný pán doktor,navíc obětavý skromný,takových je u nás velmi málo,mohl by učit některé zdejší lékaře odbornosti a pokoře.


Sama jsem ho zažila opilého v ordinaci jako Dána, že nemohl ani mluvit. A ne jednou, nebo dokonce ani nedošel do ordinace, anebo si jel vyřizovat svoje věci do Jeseníku. A maželovi, ikdyž ho velmi dobře zná, vyplnil doporučení na vyšetření úplně na jiné jméno. Manžel k němu naprosto ztratil důvěru. A že je sprostý a vulgární je o něm všeobecně známo.


vstřícný odborník,obětavý,schopný praktický lékař se zaměřením i na rehabilitace
jednoznačně doporučuji


Už jednou jsme zde avízovaly,že Mudr Karpiš je zarytým apstinentem a alkoholické napoje nepožíva nikdy.Je to lékař na svém místě.A tomu pacientovi, bychom doporučily vystřízlivět nebo se vrátit na základní školu,neboť v době psaní tohoto hodnocení byl,zřejmně více opilý než zmiňovaný lékař,neboť ve slově prasklý se vždy psalo,doufáme,že pořád píše a bude psát tvrde y.A pokud máte vlastní názor bylo by velice dobré se pod něj podepsat a pokud jste byl u lékaře s měkkým praským tak se asi už nic nedalo dělat.S pozdravem H-L.


Z vlastní zkušenosti vím,že pan doktor Karpiš alkoholické napoje nekonzumuje nikdy,je to těžký apstinent a velice kvalitní doktor na svém místě.Jo a ten pacient co šel s tím abscesem byl asi víc opilý než údajný lékař-neboť ve slově prasklý se píše a vždy psalo tvrdé y.


Já pana doktora velmi osobně znám a můžu stoprocentně říci,že si nikdy v životě nedal ani kapku alkoholu.Možná tak vypadá,ale alkoholik rozhodně není!Není fér z prvního dojmu dělat takové pomluvy a jestli pochybyl,nikdo není z lékařů dokonalý a každý může udělat chybu!Myslím,že ani vy nejste dokonalý!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti