Maria Kortusová, revmatolog

MUDr. Maria Kortusová

Uložit

Revmatolog Více

11 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Senovážné nám. 2, Divišov
Interní a revmatologická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily revmatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Ověřeny pacient

Asi je to hodně podle toho, jak kdo vypadá a paní doktorce "sedne". Mojí příbuzné, která bere spoustu let kortikoidy řekla, že je tlustá a že by se sebou něco měla dělat - opravdu nelidský přístup, když má lékovou gastropatii, jí jako vrabec, protože po jídle se jí dělá špatně a je zavodněná po kortikoidech. Slzy příbuzné už dávno vyschly, zůstala jen hořká vzpomínka na návštěvu této "profesionálky". Od lékařky - odbornice očekávám nejen znalosti, ale také empatii k pacientům (jen aby v tom bylo jasno, moje příbuzná není arogantní, ani drzá, nikoho nepředběhla, dokonce i pozdravit umí - to je v reakci na komentář přímo paní doktrorky k jinému pacientovi ) - tohle slovo ale paní doktorka zrovna asi zrovna neměla ten den na seznamu. Ale jak píšu, záleží, kdo zrovna přijde - když jí padnete do oka, budete určitě spokojeni, jinak zažijete hulvátství ze strany paní doktorky.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Káže o dobrém vychování a sama je nevychovaná, arogantní, a svými řečmi mnohdy i zlá. Nepočítejte s odbornou péčí, či s vyřešením problém, natož s vyléčením. Je ostudou všem skvělým internistů a revmatologům. Již nikdy více!!!
OZNAČENÍ - VELMI SLABÝ - JE PRO TUTO RÁDOBY LÉKAŘKU JEŠTĚ POCHVALOU

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

supr

Tato paní doktorka by měla zvážit další setrvání . Na pohotovosti nic neporadí je arogatní a už od pohledu šmudla . Pokud na angínu kde jí má celá rodina předepíše kloktadlo není potřeba další komentář. Raději počkejte na dalšího lékaře .

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřeny pacient

Mám jen ty nejlepší zkušenosti, k paní doktorce chodím již více jak 5 let a vždy byla velmi ochotná a odborně erudovaná. Šesták

D
Ověřeny pacient

Ztaím s paní doktorkou Kortusovou nejhorší zážitek a to se léčím jako revmatička 13 let, ale zatím její arogantní chování nikdo nepředčil...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M

K pí doktorce jsem byla odeslána na vyšetření. Po hodnoceních zde jsem měla trochu strach, ale nemůžu napsat nic negativního. Přišla jsem se 3 malými dětmi - nevadily jí, naopak je chválila, jak jsou hodné, mě vyšetřila, problém jsme probraly, odcházela jsem s velmi příjemným pocitem...

T

U této doktorky jsem se taky lecila,pani doktorka se sice nazyva odbornici,ale ma k ni dost daleko,jsem od patnacti let revmaticka,ale pani doktorka me div nenazvala hypochondrem kdyz jsem k ni prisla s velkymi bolesti svalu a kloubu,sotva jsem chodila.Jen mi na to rekla ze jsem do ordinace dosla tak mi tak hrozne byt nemuze.Nastesti uz jsem u jine pani doktorky a jsem s ni spokojena.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

E

nedoporučuji

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

H

Paní doktorka mi velmi pomohla a nasadila správnou léčbu, což se nedalo říct o doktorech, které jsem navštívila před ní, je pravda , že moc nemluví, člověk se prostě musí zeptat sám, což hodně lidem dělá problémy (viz. hodnocení)potom se Vám dostane normální odpovědi a vysvětlení nemoci popř. léčby, nikdy mě ani nenapadlo že by byla arogantní, má i novou sestřičku, která je také super.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti