Mária Jancíková, logoped Jablonec nad Nisou

Mária Jancíková

Logoped

Boženy Němcové 7, Jablonec nad Nisou
Klinická logopedie

Zobrazit ostatní profily logopedů v okolí

K p. doktorce Jancíkové chodím s dětmi již 4. rokem. Setkali jsme se s velmi vstřícným přístupem a kvalitní péčí. Poskytla nám mnoho cenných rad a návodů, jak řeč zlepšit, jak cvičit, jaké pomůcky použít. Ke všemu i obrázky,říkanky, pracovní listy. Na doporučení p. doktorky jsme absolovovali i týdenní logopedický pobyt v Brně, který nám velmi pomohl.

Ke zlepšení řeči je však nutné pravidelně cvičit logopedii hravou formou, nejlépe denně, po 10-15 min, aby se správná výslovnost hlásek zafixovala. Bez pravidelného opakování se výsledky nedostaví. V tomto směru je třeba trpělivost rodičů a vytrvalost.

mila, hodna a pracovitá. Petrova

Paní doktorka je opravdu skvělý odborník, a skvělý člověk. Sezení s ní jsou vždy velice příjemná, dceru motivuje a chválí. Používá velice pestré,zábavné a kreativní pomůcky. Za to vše mnohokrát děkuji a v každém případě ji vřele doporučuji!
Barbora H.

S PANÍ DOKTORKOU MÁM JEN NEJLEPŠÍ ZKUŠENOSTI.
MÁ VELICE PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP K DĚTEM I CO SE ODBORNÉ STRÁNKY TÝČE, NEMOHU NEŽ DOPORUČIT.
S DCEROU JSEM NAVŠTÍVILA JIŽ VÍCE ODBORNÍKŮ, AVŠAK NEJVĚTŠÍ POKROK NASTAL AŽ U PANÍ DOKTORKY.
KAŽDOU NÁVŠTĚVU MÁ PŘIPRAVENOU, PUJČUJE POMŮCKY DOMŮ, DĚTI SE U NÍ CÍTÍ DOBŘE.
VÁŽÍM SI JEJÍHO SERIOZNÍHO, OBĚTAVÉHO PŘÍSTUPU.
JE TO ODBORNÍK NA SVĚM MÍSTĚ.

K paní doktorce jsme začali chodit s mým synem na doporuční moji známé, když jsme předtím 4 měsíce bez jakéhokoli výsledku chodili do ordinace v Liberci. Paní doktorka mě hned při první návštěvě překvapila svým přístupem a navázáním bezprostředního kontaktu se synem, kterého se v Liberci nepodařilo dosáhnout. Dnes po 2 měsících jsou pokroky tak významné, že mě to přinutilo napsat své zkušenosti sem.
Petra V.

Paní Jancíkovou mohu jen doporučit!!! K dětem má krásný vztah, chválí, tím úžasně motivuje děti i jejich rodiče. Pokaždé dá materiály, podle kterých pracovat a pečlivě vše vysvětlí. Je vidět, že práci, kterou dělá má ráda. Moc jí za vše děkuji!!!

S pani doktorkou mam jen dobrou zkusenost, synovi se venuje systematicky, poradi i v oblasti vyvojove. Je velmi prijemna, kluka si ziskala hned pri prvni hodine. Takze se lekci nezucastnuji a posloucham je z chodby. Kluk ji posloucha a spolupracuje. Dela velke skoky. Jsem rada, ze jsme zacali vcas - kolem 3.roku.

Paní doktorka je velmi příjemná, s dětmi to umí a vnouček se vždy velmi těší. Naučili jsme se spoustu věcí hravou formou a s profesionálním přístupem. Děkuji za krásný a laskavý přístup.Paní doktorka je zlatíčko.Vřele doporučuji.

Skvělá lékařka, každý pokrok ocení, syna velmi motivovala, již je bez problémů. Doporučuji.

CHODÍM K PANÍ DOKTORCE SE SYNEM A JSEM NAPROSTO SPOKOJENÁ A MILE PŘEKVAPENÁ JEJÍM PROFESIONÁLNÍM PŘÍSTUPEM