Mária Jancíková

Logoped Více

Jablonec nad Nisou 1 adresa

Klinická logopedie
Boženy Němcové 7, Jablonec nad Nisou

Zobrazit ostatní profily logopedů v okolí

Děkuji nejen paní Jancíkové, ale i celému kolektivu v Liberci. Syn s VD, při prvním sezení nesoustředěný a nemluvil, věk 4 roky. Během 3 let obrovský progres, velmi se těšil na každou návštěvu, která trvala hodinu. Snaha o zaujetí a pozornost pronášela své ovoce, díky práci na logo i doma nyní krásně zvládá školu, téměř vše dohnal a jsme vděční i za pokračovací kurzy v rámci kurzů Elkonina. Pomůcky nám byly vždy zapůjčeny zdarma, pokud jsem měla zájem bylo mi umožněno si je koupit přímo na místě. Mohu jen a jen doporučit. Přístup, péče, pomoc, vysvětlení ... Vše na profesionální úrovni. Jsem velmi vděčná za sebe i za syna. Nemohli jsme si vybrat lépe. Děkuji.

Umístění: Klinická logopedie Jiný

Dobrý den, chodili jsme k paní Jancíkové se synem s DS měla vcelku dobrý přístup a pomůcky,ale každé sezení nabízela na prodej různé učební pomůcky a stimulační tyčinky do úst a TD. Do té doby když jsme si od ní kupovali tak byla příjemná jednou a pak i podruhé jsme odmítli něco koupit a paní Jancíkové začala být dost nepříjemná a dokonce odmítla manželovi potvrdit propustku do práce, který tam syna vezl cca 70km. Od té doby chodíme jinam.

K p. doktorce Jancíkové chodím s dětmi již 4. rokem. Setkali jsme se s velmi vstřícným přístupem a kvalitní péčí. Poskytla nám mnoho cenných rad a návodů, jak řeč zlepšit, jak cvičit, jaké pomůcky použít. Ke všemu i obrázky,říkanky, pracovní listy. Na doporučení p. doktorky jsme absolovovali i týdenní logopedický pobyt v Brně, který nám velmi pomohl.

Ke zlepšení řeči je však nutné pravidelně cvičit logopedii hravou formou, nejlépe denně, po 10-15 min, aby se správná výslovnost hlásek zafixovala. Bez pravidelného opakování se výsledky nedostaví. V tomto směru je třeba trpělivost rodičů a vytrvalost.

mila, hodna a pracovitá. Petrova

Paní doktorka je opravdu skvělý odborník, a skvělý člověk. Sezení s ní jsou vždy velice příjemná, dceru motivuje a chválí. Používá velice pestré,zábavné a kreativní pomůcky. Za to vše mnohokrát děkuji a v každém případě ji vřele doporučuji!
Barbora H.

S PANÍ DOKTORKOU MÁM JEN NEJLEPŠÍ ZKUŠENOSTI.
MÁ VELICE PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP K DĚTEM I CO SE ODBORNÉ STRÁNKY TÝČE, NEMOHU NEŽ DOPORUČIT.
S DCEROU JSEM NAVŠTÍVILA JIŽ VÍCE ODBORNÍKŮ, AVŠAK NEJVĚTŠÍ POKROK NASTAL AŽ U PANÍ DOKTORKY.
KAŽDOU NÁVŠTĚVU MÁ PŘIPRAVENOU, PUJČUJE POMŮCKY DOMŮ, DĚTI SE U NÍ CÍTÍ DOBŘE.
VÁŽÍM SI JEJÍHO SERIOZNÍHO, OBĚTAVÉHO PŘÍSTUPU.
JE TO ODBORNÍK NA SVĚM MÍSTĚ.

K paní doktorce jsme začali chodit s mým synem na doporuční moji známé, když jsme předtím 4 měsíce bez jakéhokoli výsledku chodili do ordinace v Liberci. Paní doktorka mě hned při první návštěvě překvapila svým přístupem a navázáním bezprostředního kontaktu se synem, kterého se v Liberci nepodařilo dosáhnout. Dnes po 2 měsících jsou pokroky tak významné, že mě to přinutilo napsat své zkušenosti sem.
Petra V.

Paní Jancíkovou mohu jen doporučit!!! K dětem má krásný vztah, chválí, tím úžasně motivuje děti i jejich rodiče. Pokaždé dá materiály, podle kterých pracovat a pečlivě vše vysvětlí. Je vidět, že práci, kterou dělá má ráda. Moc jí za vše děkuji!!!

S pani doktorkou mam jen dobrou zkusenost, synovi se venuje systematicky, poradi i v oblasti vyvojove. Je velmi prijemna, kluka si ziskala hned pri prvni hodine. Takze se lekci nezucastnuji a posloucham je z chodby. Kluk ji posloucha a spolupracuje. Dela velke skoky. Jsem rada, ze jsme zacali vcas - kolem 3.roku.

Paní doktorka je velmi příjemná, s dětmi to umí a vnouček se vždy velmi těší. Naučili jsme se spoustu věcí hravou formou a s profesionálním přístupem. Děkuji za krásný a laskavý přístup.Paní doktorka je zlatíčko.Vřele doporučuji.