Českých lesů 383, Strakonice

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor je kapacita veliká spokojenost všemu rozumí a vždy na pomohl dostali jsme vždy perfektní péči ,mohu jen doporučit.

Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor Vondřička je nejlepší veterinář, kterého znám. Jezdíme za ním s naší kočičkou přes 60 km, ale rozhodně se to vyplatí. Je to odborník, je empatický, mám s ním ty nejlepší zkušenosti. Výborně vybavená ordinace umožňuje rychlou a správnou diagnózu během 1 návštěvy.

Udržujme pacienty nemocné, aby jich do ordinace chodilo co nejvíc, co je nespíš motto tohoto "veterináře". Jak jinak si vysvětlit jeho výroky, že i sebehorší granule jsou lepší než přirozená či vařená strava. Pytel pšeničného šrotu za 159,- Kč / 10kg je dle něj lepší než kus hovězího... nechť si udělá názor každý sám

Pan doktor je široko daleko nejlepší. Cena se rovná kvalitě, pro mě a moje zvířata je určitě lepší dát najednou víc peněz a odvážet si své zvířátka uzdravená, než absolvovat 10 návštěv /ve finále je cena stejná/ a čekat jestli se zvířata sama vyléčí.

S panem doktorem jsem naprosto spokojená - všechna naše zvířata ho mají jako svého "dvorního lékaře". Pan doktor po ukončení veteriny "neusnul", ale stále se vzdělává a je obeznámen s novými léky a s novými metodami léčení. Neměnila bych ani za nic. Dojíždíme za ním a jsme rádi, že JE!!! V našem krajském městě takový neni - bohužel.

Skvělý veterinář, ochotný, empatický a s velmi dobře vybavenou ordinací. Protože máme ve "famílii" hodně zvířat, považujeme ho již léta za rodinného lékaře :o))
Rozhodně doporučuji! V malých městech není podobná kvalita péče obvyklá..