Adresa

Ordinace
Českých lesů 383, Strakonice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

6 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor je kapacita veliká spokojenost všemu rozumí a vždy na pomohl dostali jsme vždy perfektní péči ,mohu jen doporučit.

L
Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor Vondřička je nejlepší veterinář, kterého znám. Jezdíme za ním s naší kočičkou přes 60 km, ale rozhodně se to vyplatí. Je to odborník, je empatický, mám s ním ty nejlepší zkušenosti. Výborně vybavená ordinace umožňuje rychlou a správnou diagnózu během 1 návštěvy.

V
Ověřený profil

Udržujme pacienty nemocné, aby jich do ordinace chodilo co nejvíc, co je nespíš motto tohoto "veterináře". Jak jinak si vysvětlit jeho výroky, že i sebehorší granule jsou lepší než přirozená či vařená strava. Pytel pšeničného šrotu za 159,- Kč / 10kg je dle něj lepší než kus hovězího... nechť si udělá názor každý sám

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Pan doktor je široko daleko nejlepší. Cena se rovná kvalitě, pro mě a moje zvířata je určitě lepší dát najednou víc peněz a odvážet si své zvířátka uzdravená, než absolvovat 10 návštěv /ve finále je cena stejná/ a čekat jestli se zvířata sama vyléčí.


S panem doktorem jsem naprosto spokojená - všechna naše zvířata ho mají jako svého "dvorního lékaře". Pan doktor po ukončení veteriny "neusnul", ale stále se vzdělává a je obeznámen s novými léky a s novými metodami léčení. Neměnila bych ani za nic. Dojíždíme za ním a jsme rádi, že JE!!! V našem krajském městě takový neni - bohužel.


Skvělý veterinář, ochotný, empatický a s velmi dobře vybavenou ordinací. Protože máme ve "famílii" hodně zvířat, považujeme ho již léta za rodinného lékaře :o))
Rozhodně doporučuji! V malých městech není podobná kvalita péče obvyklá..


Došlo k chybě, zkuste to znovu