Marek Vejšický, veterinář České Budějovice

MVDr. Marek Vejšický

Veterinář Více

3 názory

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Reinerova 36/9, České Budějovice
MVDr. Marek Vejšický – veterinární lékař.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

O mně

Provoz veterinární ordinace se zaměřením na léčbu malých zvířat. Provádění RTG, sono, posuzování DKK a ošetření zubů včetně laserterapie.


Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
3 názory

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
P
Ověřeny pacient

Je velká škoda,že pan doktor není v ordinaci v Suchém Vrbném,ale odešel na VIP kliniku na Máj,zlaté staré časy bohužel skončili,jsem v důchodu a nemám peníze na zaplacení VIP služeb,prostě jsme přišli o hodného a šikovného pana doktora a ordinace ve Vrbném není co bývala ,pane doktore vratte se zpět naše zvířátka Vás potřebují.My prostě nemáme na to abychom vozili naše pejsky a kočičky na kliniku kde není takový přístup ke zvířatům a lidem, jako v normální ordinaci,kde jste býval.


E
Ověřeny pacient

Vždycky bezva rozumný přístup. Není to rozhodně typ veterináře, který vám bude zbytečně tahat peníze z kapsy, když ví, že to mazlíkovi nepomůže. Věcný, milý člověk. Mohu jenom doporučit.
Eva


S
Ověřeny pacient

Vždy příjemný k "pacientovi" i jeho majiteli, dokáže uklidnit oba milým přístupem i vtípkem, nesnaží se léčit za každou cenu jen pro svůj zisk. Léčí všechna zvířata v naší rozvětvené rodině a mohu ho každému doporučit, což pravidelně činím!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

O mně

Provoz veterinární ordinace se zaměřením na léčbu malých zvířat. Provádění RTG, sono, posuzování DKK a ošetření zubů včetně laserterapie.