Marek Vejšický, veterinář České Budějovice

MVDr. Marek Vejšický

Veterinář Více

Reinerova 36/9, České Budějovice
MVDr. Marek Vejšický – veterinární lékař.

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Provoz veterinární ordinace se zaměřením na léčbu malých zvířat. Provádění RTG, sono, posuzování DKK a ošetření zubů včetně laserterapie.

Názory

Je velká škoda,že pan doktor není v ordinaci v Suchém Vrbném,ale odešel na VIP kliniku na Máj,zlaté staré časy bohužel skončili,jsem v důchodu a nemám peníze na zaplacení VIP služeb,prostě jsme přišli o hodného a šikovného pana doktora a ordinace ve Vrbném není co bývala ,pane doktore vratte se zpět naše zvířátka Vás potřebují.My prostě nemáme na to abychom vozili naše pejsky a kočičky na kliniku kde není takový přístup ke zvířatům a lidem, jako v normální ordinaci,kde jste býval.

Vždycky bezva rozumný přístup. Není to rozhodně typ veterináře, který vám bude zbytečně tahat peníze z kapsy, když ví, že to mazlíkovi nepomůže. Věcný, milý člověk. Mohu jenom doporučit.
Eva

Vždy příjemný k "pacientovi" i jeho majiteli, dokáže uklidnit oba milým přístupem i vtípkem, nesnaží se léčit za každou cenu jen pro svůj zisk. Léčí všechna zvířata v naší rozvětvené rodině a mohu ho každému doporučit, což pravidelně činím!