Marek Pešat, gynekolog

MUDr. Marek Pešat

Uložit

Gynekolog Více

11 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Zahradní 762, Paskov
Ambium s.r.o., kardiologie,gynekologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Ověřeny pacient
Umístění: Ambium s.r.o., kardiologie,gynekologie

Neměnila bych. Pří první návštěvě jsem byla nervózní, protože jsem předtím navštěvovaná doktoru, ale ukazalo se, že je to zbytečný strach. Pan doktor je velice příjemný a milý... vždy si s člověkem popovídá. Když jsem přišla s problémem byl velice ochotný. Nemusite se u nej bát na cokoliv zeptat. Vždy se snaží co nejlepe poradit. Celkově je to v ordinaci v Paskově velice přátelske.


C
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo prenatální vyšetření

K panu doktorovi jsem chodila do Brušperku. S manželem jsme plánovali miminko a na doporučení známe jsme navštívili jeho ordinaci. Bylo mi 22, manželovi 28. Když jsem dorazila pan doktor na mě koukal, proč chci tak brzo dítě. Setkali jsme se pak po porodu ve FM, kde působil dost chladně. Po šestinedělí jsem jej navštívila naposledy neboť po odmítnutí antikoncepce mi arogantně sdělil, abych tu náhodou za rok nešla znovu kvůli těhotenství... Za mě už ne.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


I
Ověřeny pacient

Pana doktora bych oznacila jako prumer co se tyka pristupu k pacientum i odbornosti. Zalezi co ocekavate, pokud lidsky pristup a privetivost, tak bych asi volila jineho doktora. Nicmene pokud vam vyhovuje rychle vysetreni, minimum mluveni a strucne odpovedi, proc ne...ne kazdy si s gynekologem rad povida. Jedine co mi trochu vadilo, bylo vnucovani antikoncepce, myslela jsem, ze u mladeho gynekologa se uz tetompraktiky nedockam...bohuzel...


Pro mne odstrašující případ. Tak by to v ordinaci vypadat nemělo. Při prohlídce se tam producírovaly 3 sestřičky a pokukovaly co zajímavého by mohly vidět. Připadala jsem si, jak uprostřed náměstí, nebo na tržnici, včetně toho štěbetání a klepů. otřesné. naprosto neprofesionální a ponižující.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Zodpovědný, vždy provede všechna důležitá vyšetření, respektuje námi používanou metodu PPR, vyšetřuje mne citlivě a ještě si se mnou pokecá :o).


Pan doktor fešak je, ale opravdu bere vše moc automaticky. Když se na něco zeptate stroze vás odbyde. Když jsem chtěla 3D ultrazvuk miminka (za který bych si zaplatila) ani mi ho neudělal a zase mě odbyl. A sestry taky nejsou nic moc. I jeho vnucování antikoncepce mi vadí.Když jsem odmitla jako bych byla blázen,asi nezná jiné formy antikoncepce.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřeny pacient

Pan doktor je hodný, laskavý a vštřícný. Mohu jen doporučit


P

S panem doktorem jsem moc spokojena, je ochotny vse vysvetlit, je mily a vstricny.


Z

Super doktor a fešák!


J

Opravdu doktor na úrovni. Velice milý, laskavý a ohleduplný lékař. Při porodu, kdy nastaly komlikace, byl klidný a podporoval mě, i když jsem viděla, že se něco děje. Mohu jen e jen doporučit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti