MUDr. Marek Pešat

Paskov 1 adresa

Ambium s.r.o., kardiologie,gynekologie
Zahradní 762, Paskov

Umístění: Ambium s.r.o., kardiologie,gynekologie

Neměnila bych. Pří první návštěvě jsem byla nervózní, protože jsem předtím navštěvovaná doktoru, ale ukazalo se, že je to zbytečný strach. Pan doktor je velice příjemný a milý... vždy si s člověkem popovídá. Když jsem přišla s problémem byl velice ochotný. Nemusite se u nej bát na cokoliv zeptat. Vždy se snaží co nejlepe poradit. Celkově je to v ordinaci v Paskově velice přátelske.

C
Umístění: jiné místo prenatální vyšetření

K panu doktorovi jsem chodila do Brušperku. S manželem jsme plánovali miminko a na doporučení známe jsme navštívili jeho ordinaci. Bylo mi 22, manželovi 28. Když jsem dorazila pan doktor na mě koukal, proč chci tak brzo dítě. Setkali jsme se pak po porodu ve FM, kde působil dost chladně. Po šestinedělí jsem jej navštívila naposledy neboť po odmítnutí antikoncepce mi arogantně sdělil, abych tu náhodou za rok nešla znovu kvůli těhotenství... Za mě už ne.

Pana doktora bych oznacila jako prumer co se tyka pristupu k pacientum i odbornosti. Zalezi co ocekavate, pokud lidsky pristup a privetivost, tak bych asi volila jineho doktora. Nicmene pokud vam vyhovuje rychle vysetreni, minimum mluveni a strucne odpovedi, proc ne...ne kazdy si s gynekologem rad povida. Jedine co mi trochu vadilo, bylo vnucovani antikoncepce, myslela jsem, ze u mladeho gynekologa se uz tetompraktiky nedockam...bohuzel...

Pro mne odstrašující případ. Tak by to v ordinaci vypadat nemělo. Při prohlídce se tam producírovaly 3 sestřičky a pokukovaly co zajímavého by mohly vidět. Připadala jsem si, jak uprostřed náměstí, nebo na tržnici, včetně toho štěbetání a klepů. otřesné. naprosto neprofesionální a ponižující.

Zodpovědný, vždy provede všechna důležitá vyšetření, respektuje námi používanou metodu PPR, vyšetřuje mne citlivě a ještě si se mnou pokecá :o).

Pan doktor fešak je, ale opravdu bere vše moc automaticky. Když se na něco zeptate stroze vás odbyde. Když jsem chtěla 3D ultrazvuk miminka (za který bych si zaplatila) ani mi ho neudělal a zase mě odbyl. A sestry taky nejsou nic moc. I jeho vnucování antikoncepce mi vadí.Když jsem odmitla jako bych byla blázen,asi nezná jiné formy antikoncepce.

Pan doktor je hodný, laskavý a vštřícný. Mohu jen doporučit

S panem doktorem jsem moc spokojena, je ochotny vse vysvetlit, je mily a vstricny.

Super doktor a fešák!

Opravdu doktor na úrovni. Velice milý, laskavý a ohleduplný lékař. Při porodu, kdy nastaly komlikace, byl klidný a podporoval mě, i když jsem viděla, že se něco děje. Mohu jen e jen doporučit.