Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily diabetologů v okolí

Umístění: Poliklinika Jičín Jiný

Pan doktor nezná jiný senzor než freestyle libre a neřeší dobrý HbA1c v poměru s hypoglykemiemi. Když navštívíte diabetologa v krajské nemocnici a dozvíte se o tom jak doba pokročila a pan doktor Ondráček ji zaspal, zježí se Vám chlupy. Fakt nemusíte žít s tím, že budete neustále přikládat čtečku k senzoru, nové senzory navíc umí spustit alarm při hypo hyper-glykemii. Jediné, co pana doktora zajímá je dobrý dlouhodobý glykovaný hemoglobin, ale už neřeší samotné křivky a to, že je tato hodnota vykoupena častými hypoglykemiemi, za to pacienta nelze chválit. Asi ve škole nedával pozor a neučili ho, že demen*e v 60 klepe u takových pacientů na dveře. Fakt, že se protáčí z něj oči i jeho kolegům, je opravdu k pláči.

Umístění: Poliklinika Jičín Jiný

Neuvedeny ordinační hodiny . Nemožnost ustní konzultace s návštěvou. Nemožnost objednání konzultace a vyšetření pro osobu blízkou která je v péči .

Pan doktor Ondraček je dobrý diabetolog. Jeho přístup k pacientům je příjemný a hlavně lidský. Přala bych, aby bylo víc takových lékařů. Moc mu za vše děkuji. Novotná Eva

Já jsem velmi spokojená.pan doktor má lidský přístup,vsřícný a klidný.O to mi hlavně šlo.
S bývalou lékařkou v turnově to nešlo.Kolikrát jsem k ní ani nedošla,protože jsem se jí bála.Byl to tak velký stres.Byla náladová,dávala dost lidem najevo,jaký má odpor k lidem s nadváhou.
Sláva bohu to dopadlo dobře a na doporučení jsem došla k Mudr Ondráček a byla jsem už z první chvilce kdy vtal,podal ruku a přivítal mne,úplně v šoku a slzu v očích.Takhle hezky se ke mě žádný doktor za posledních deset let nezachoval.Měla jsem pocit,že jsem v jiném světě.Okamžitě jsem se uvolnila a vše je fajn.Jak lidsky,tak profesně.Na objednané kontroly chodím a ráda.
Takže vřele doporučuji!
HANA

Trochu podivinsky, ale prijemny. O sve pacienty pecuje svedomite. Umi byt prisny, jako diabetolog je dobry.

Pana doktora Marka Ondráčka znám i jako vynikajícího hudebníka.

Naprosto doporučuji

Pan doktor zajišťuje velmi dobrou a odbornou péči. Jsem velmi spokojen s jeho přístupem. Jeho pacient.

příjemný, vstřícný, klidný. Prostě výborný přístup. Ochotný.

spolehlivý trpělivý umí poradit pomůže