Marek Michal, alergolog Děčín

MUDr. Marek Michal

Alergolog Více

Thomayerova 8/116, Děčín
Ord. lékaře specialisty - děts. alergo

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Chodím k panu doktorovi spolu se svými dvěma dětmi a jsem nadmíru spokojená. Přestože bydlíme v UL, dojíždíme raději do DC, jelikož péče pana doktora se s dětskou alergoložkou v UL nedá absolutně v ničem srovnávat. Pan doktor se snaží v první řadě zjistit diagnozu, nabídne nejprve šetrnou léčbu a necpe dětem zbytečné léky.

Už k tomuto panu doktorovi nepůjdu, sice je příjemný, ale suchar a jeho léčba...............hold alergologie.

Š

Jsem s panem doktorem velice spokojená, hezky se nám stará o Honzíka, je vidět, že má o děti a o jejich potíže opravdový zájem

Pan doktor je velmi příjemný a pečlivý. Líbí se mi, že všechno okamžitě neřeší hromadou léků s vedlejšími účinky, ale snaží se najít cestu, která je pro organismus nejšetrnější.

Velice ochotný odborník vždy pečlivý a jde

Velmi pečlivý,vše vysvětlí a poradí,jsem spokojena a doporučuji.Kritizovat umí každý,ale měl by napsat i důvod kritiky,tak aby se dotyčný mohl případných chyb vyvarovat a aby kritika byla opravdu oprávněná a nebyla to jem msta.

Pan doktor má opravdu zájem o své paciety. Maximálně se jim věnuje.Není to zrovna vděčný obor a on v něm myslím vyniká.

Pan doktor je velmi příjemný, dokáže vysvětlit a poradit, a jeho léčba mi pomáhá..

Můj syn chodí k doktorovi Markovi a jsem spokojená! Já jsem taky alergik a chtěla jsem se přihlásit k němu protože vyjímečně bere i dospělé ale má obsazeno a to svědčí o tom že je dobrý,ne? Když má někdo jiný názor, měl by ho blíže specifikovat, ono špínu házet to umí každý!

souhlasím