Denní stacionář
Vídeňská 8, Znojmo

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Pan psycholog Mgr.Marek Čapoun mi opětovně nesdělil co dělám špatně při psychologickém vyšetření, moje nejhorší zkušenost s psychologem, tohoto člověka nedoporučím nikomu...

Pan doktor, je člověk na správném místě. Umím díky němu řešit obtížné situace i sama. Na lepšího psychologa se mi ještě nepodařilo narazit.. :)

Někdo si plete psychologa s psychiatrem a pak vznikají určité hypotézy. Pana doktora Čapouna musíte navštívit, abyste pochopili v čem Vám může pomoct. Byla jsem u něj, je to 6 let, a když budu potřebovat budu ráda, když budu ho budu moct navštívit znovu.

Byl sem si stěžovat a poradit u pana doktora, že mě určití doktoři zdravotně poškozují, nic stim neudělal, az jsem se stoho zdravotně zhroutil. Ani ted se mě nesnažil pomoct.