U Nisy 4902/18, Jablonec nad Nisou

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

K MVDr. Bedrníkovi chodím už několik let, nejprve s boxerem, který se díky němu dožil 13 let a teď se čtyřměsíčním štěnětem - opět boxera. Je to už můj pátý v pořadí. Několik veterinářů jsem tedy poznala a jsem ráda, že chodím se psem právě k doktoru Bedrníkovi. Vždycky se chová k pejskovi velmi krásně, trpělivě a kamarádsky. Snad první doktor, ke kterému se teď můj boxerek i těší. Nedám na péči této kliniky dopustit a doporučuji ji. Pan doktor i ostatní zamětnanci se k nám´ vždycky chovali velmi hezky. S vyšetřetním jsme byli spokojeni, věnovali se nám, a to navíc v hezkém, čistém a příjemném prostřední kliniky na úrovni. Je vidět profesionální přístup.

Před 3 roky, po uvážení, že změním veterináře jsem se rozhodla pro tuto ordinaci. Nebyla jsem přímo u pane Bedrníka, ale u pana Hrocha. Moje fenka měla problémy s kůží, stále se drbala a objevovala se jí vyrážka, nic jí nepomáhalo, takže jsem chtěla slyšet jiný názor, jinou diagnózu a jinou léčbu. A výsledek? První návštěva a krevní testy (za nehoráznou cenu!!!)+atb+kortikoidy v tabletách.. Testy-negativní (dodneška váhám nad pravostí), fenka se stále hrozně drbala, každá návštěva či kontorola minimálně 300,- (vyšetření+léky;někdy šampony či masti). To, že jsem se takhle nechala okrást je jen moje vina (13ti letá naivka, co věří každému, kdo má titul a je schopna mu nacpat peníze). Rozhodně jsem poučena a doporučuju občas se zamyslet, pohledat si sám, jak zvířeti pomoc, pročíst diskuze či se optat názoru jiného veterináře. Určitě bych nepsala tento komentář, kdybych se neodhodlala jít k nedaleko vzdálenému veterináři, s kterým jsem naprosto spokojená, který problém s mojí fenkou úspěšně řeší a za uplně jiné finance.

U pana doktora jsem nebyla ale můj partner protože byl líný dojít k jinému duktoru .Náš pejsek měl bouličku na noze ,pan doktor řekl že neví co to je, tak našemu pejsku naordinoval lokální antibiotikum ,dezinfekci a ještě mu něco píchnul a že když to nepomůže tak vyříznout a je nutná histologie stálo nás to 500kč ,nejdražší bylo vyšetření. Pejskovi se akorát přitížilo ,tak jsem s ním raději šla já k jinému doktoru( na kliniku pana doktora Baudyše). Když jsem mu řekla co nám dal ,řekl ,že to je úplně zbytečná věc ,že to mělo jít rovnou pryč . Když se zeptal , kde s ním byl, tak se začal děsně smát. Histologie nutná samozřejmě nebyla . Operace nás stala 810kč s vytrháním mléčných zoubku .U pana doktora by to stálo nejméně 3000kč , protože histologie je přece nutná .Partnerova maminka tam šla s želvou nechala tam 3000kč a domu šla s mrtvou želvou.No ,můj názor na tohoto doktora je asi takovej, že to dělá jen a pouze pro peníze .

X

S klinikou U Nisy jsme velice spokojení. Zachránily nám tam potkana, kočku a ke všem našim zvířatům se vždy chovali jako k lidem. Tuto kliniku mohu doporučit všem známým.

Jedním slovem perfektní. Zachránili mi pejska na kterém se bohužel negativně podepsal jiný veterinář z Jablonce. Ačkoliv šlo o pohotovost ve tři ráno (nikomu jinému po celém JBC jsem se ani nedovolala) a pes byl rozléčený z jiné ošetřovny, tak nás ošetřil a ještě byl na mého psa hodný. Měla jsem pocit, že je poprvé v životě pořádně vyšetřený.

U pana doktora Bedrníka jsem byla jednou, poprvé a naposledy. Nepříjemý, odměřený, a na mého psa by si nejraději vzal asi neopren a plynovou masku, prostě se k němu choval úplně štítivě a odpudivě. Pro ilustraci mám fenku, frbulka. Ten člověk nemá podle mě rád zvířata a veterinu provozuje jen jako byznys, nedává tám srdce. Stejnou zkušenost má kamarádka, letitá pejskařka, také navštívila pana doktora jednou, poprvé, a naposledy. Raději jezdí do Hamrů nebo do Jablonce, doktor se jí taky choval k psovi úplně jako k věci, prostě ošklivě.

K panu doktorovi chodím už 8 let a vždy jsem byla spokojená. Při každé návštěvě psa celkem důkladně prohlídne. Má navíc ke psům (a asi i k jiným zvířatů, ale ty nemám) moc pěkný přístup. Odborně nemám výhrady. Vždy nám pomohl.

S panem doktorem jsme velice spokojeni po mnoho let, pejska mi už dvakrát operoval, je to odborník na ortopedii pejsků, velice oceňuji osobní přístup, když přijdeme do ordinace, pejska si pamatuje jménem /a to už několik posledních let chodíme jen preventivně/. Jsme maximálně spokojeni.

Vždy příjemní,ať slouží který koli veterinář,Vždy spokojenost.

Opakovaně jsem k p.doktorovi chodila se štěnětem krysaříka, nejdříve mi vždy řekl, jak je pejsek hezký!, to mě vždycky nadchlo, nikdy před tím ani potom se mi to u jiného veterináře nestalo, před očkováním pejska podrobně prohlédl a změřil teplotu- to jsem jinde také nezažila a vždy mi napsal účet-ačkoli jsem to nevyžadovala a byl třeba jen na 20 Kč!! jinde nepřipadá v úvahu!!