Sam. ord. lékaře spec. - ortodoncie
třída Masarykova 30, Broumov

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Díky paní doktorce mám místo 3řadového chrupu úsměv, který všichni chválí a je použit v reklamách. Bez jediného vytrhnutí. A to všechno navíc se skvělým jednáním jak z její strany, tak ze strany sestřiček. Čeká se dlouho, ale to jen potvrzuje to, že se paní doktorka věnuje každému co nejvíce.

Souhlasím, že je problém s čekáním, ale co se týká péče, tak nemám jedinou výtku. Paní doktorka si s mým problém velmi dobře poradila což mně mimo jiné potvrdil i můj stomatochirurg. Takže určitě doporučuji.

Tato rádoby zubařka mi zkazila celé zuby...kvůli ní mám 3 zuby mrtvé a ještě nesrovnané...rovnátka mám už 7 let a ona není schopná mi je srovnat...čas čekání je také pohoršující...rozhodně nedoporučuji, jestliže chcete mít zuby zdravé...já na to doplatila a musím jít na plastiku...

Ž

čekání je sice problém, ale to jen potvrzuje vysokou klientelu. Mé zuby byly v hodně špatném stavu, co se rovnosti týče a MUDr. Růžičková je dokázala skvěle srovnat. Myslím, že jiní by to bez vytrhnutí nedokázali tak perfektně. Určitě doporučuji!

U této stomatoložky je velký problém dodržení stanoveného objednaného času. Je to spíše pravidlem než vyjímkou. Normální doba čekání je asi tak 45 minut.