Zobrazit ostatní profily imunologů v okolí

Moc milá, hodná paní doktorka, vše ochotně vysvětlí, poradí. Chodím tam se synem a oba opravdu moc rádi

Paní Dr. Houštěcká již po třetí, u mé dcery začala řešit preventivně zdravotní problémy, kterých jsem si já, jako matka, ani dceřin dětský lékař nevšimli. Ušetřila nás mnoha zdravotních problémů, které bychom nyní i v budoucnu složitě řešily a možná, nás uchránila i nemocem, které by se staly mé dceři chronickými.. Mé uznání a DÍKY!! Dana Pechová, Vyšší Brod, tel.: 602 837 101

milá, ochotná, léky vždy fungovaly

I já se přidávám ke všem předešlým. Chodím k dr. od 20 let. Když jsem byla těhotná, vše vysvětlila, vše proběhlo bez problémů (mám astma+alergii). Vysvětlí polopaticky, je velmi milá, příjemná.

Nejlepší lékařka, co znám.

Ani já nemohu napsat nic jiného: úžasná, milá, skvělá paní doktorka. A moc hodná, pro mého syna vždycky "paní doktorka Marcelka". A skvělá sestřička v ordinaci! Kdykoliv přijdeme, má čas jen pro nás, mně vše vysvětlí, proč musíme které testy absolvovat, malého vyšetří, přátelsky si s ním popovídá. Velmi pečlivá, vždycky odcházíme zklidněni. Kéž by takových lékařů, odborníků, ale současně i LIDÍ, bylo v naší medicíně více.

souhlasí s předešlým hodnocením, velice nám pomohla, doporučuji

Nejlepší lékařka jakou znám - už skoro 15 let