MUDr. Marcela Hasmanová

Zubař Více

Milín 1 adresa

Ord. prakt. lékaře - stomatologa
Školní 237, Milín

Paní doktorka je velice ochotná a pečlivá. I když k ní nechodím, tak byla velice ochotná mi opravit zub, se kterým jsem hodně trpěla. Za tři návštěvy mi ho velice perfektně opravila. Je moc šikovná a moc jí děkuji.

Pozor na tuto paní. Chodil jsem k ní 20 let za které mi stačila zničit zuby. Její strategie je jednoduchá - co nebolí, je OKá. Takže pod plombami nechala část kazu, následně udělala hlubší plombu, když se to opět podkazilo a často se i objevil zánět, tak vyndala nervy a když zánět byl takový, že ani vyndání nervů nepomohlo, tak zub vytrhla. Následně zbrousila dva okolo, aby sem mohla dát můstek. Ale nechala tam bakterie, takže ty zuby, na kterých je můstek se také zkazí... A tak tedy udělá další, větší můstek. Mně konkrétně (seřazeno dle závažnosti):
- zalomila v kanálku zubu nástroj a to zaplombovala
- po vytrženém zubu část zubu zapomněla v kosti a ten se za pár let zanítil
- vytvořila korunku na zubu se zánětem
- jelikož nemá pořádný rentgen, nepoznala problémy s moudrákem a vyvrtala dvě stoličky vedle
- když udělala špatnou korunku zbrousila zub naproti
- plomby nedělala těsné, takže v lepším případě vypadly, v horším roztáhly zub a ten praskl.

Jednu hvězdičku nechávám paní Hasmanové za to, že vás vezme vždy ať jste nebo nejste objednaní (z toho důvodu fronty) - na druhou stranu, kdyby to dělala pořádně, tak by k ní lidi nemuseli tak často. A také byla velmi levná - v podstatě vše jde na pojišťovnu - kvalita ale odpovídá.

Po změně zubaře, když jsem viděl svůj rentgen a zubař mi vysvětlil, co tam vidím, jsem zvažoval žalobu, ale z finančních důvodů jsem ji nezrealizoval. Neskutečné. Kvůli péči této paní jsem přišel o 4 zuby, které nyní musím nahrazovat zubními implantáty. Když srovnám péči a odbornost současného zubaře s paní Hasmanovou, nevěřím, že jsou ve stejné komoře. Pokud ještě máte vlastní zuby, k této paní zubařce nechoďte.

Paní doktorka Hasmannová, mne velice ochotně vzala do péče.Jelikož jsem těhotná,můj termín kontroly byl velice brzký, nečekala jsem a ošetření bylo velice kvalitní. Mohu jen chválit, milá a pečlivá paní doktorka!!!

K paní doktorce chodím už od mala a nemůžu si na ní stěžovat. Možná jde z ní strach a budí respekt ale vždy mi pomohla. Už jsem myslela že zkončím na klapačkách ale ona mi dobře můstky tak se cítím jako bych měla zuby vlastní. Nedokážu si představit že bych měla mít jiného stomatologa

Jde z ní strach, je nepříjemná, povýšená. Bohužel není schopná udělat pořádnou plombu, která by vydržela víc jak dva dny. Je to už trapné k ní chodit třikrát do týdne, že to zase nebylo kvalitně provedeno. Souhlasím s názorem, že vůbec nebere ohled na to, že své vlastní zuby chceme používat i v budoucnosti. K době, kterou u ní musí člověk strávit v čekárně i přesto, že je objednaný ani nekomentuji.

Moc hodná a šikovná,naučila mě se nebát a poprvé u ní poznávám,že zákrok nemusí vůbec bolet...je to super doktorka.

Při zjištění skutečného stavu chrupu (RTG) po dlouhodobější "péči" pí. doktorky docela šok. Pí. doktorka zjevně volí způsob léčby, který vyhovuje především jí např. umrtvený zub již bolet nebude), v žádném případě neřeší zachování funkčního chrupu do budoucnosti a už vůbec nepřihlíží na důsledky svých postupů pro možnost další volby (bohužel poslední) - zubních náhrad. Zřejmě podle hesla: klapačky jsou levné, tudíž musí vyhovovat každému. Souhlasím s názorem: milá, příjemná.

je moc milá, příjemná, ochotná a šikovná

příjemná, ochotná, šikovná