MUDr. Marcela Dacíková

Jalubí 1 adresa

Praktický lékař pro dospělé
č.d. 453, Jalubí

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Poprosili jsme jí aby se stavila za nemohoucim pacientem a raději napsala prášky na bolest,a sestřička chytrá jako nějaký docent se ještě zastávala. Měla by raději jít do důchodu.

Paní doktorku i sestřičku můžu jedině pochválit. Obě jsou moc milé, příjemné a pečlivé, paní doktorka je důsledná, snaží se nic nezanedbat. Určitě doporučuji.

Velice milá a pečlivá paní doktorka...doporučuji

Paní doktorka je výborná,pečlivá,milá,ochotná,to se týče i sestřičky a hlavně u ní nestrávíte půl dne čekáním jako jinde.Mohu jen doporučit

Jsem moc spokojená,paní doktorka je ochotná,moc milá a obětavá.

Jsem s paní doktorkou spokojená,je dost důsledná,co se týče nemocí a příjemná,co se týče styku s lidima.Mohu jen doporučit...

Paní doktorka je velice příjemná a snaží se nic nezanedbat, bohužel se jí to ne vždy podaří, protože zřejmě nestačí na množství svých pacientů. Občas z ní jde pocit, že co nenajde v počítači, to neví.

Jeto dobrá Lékařka.

Příjemná, rychlá a pečlivá.Vždy se snaží pomoci a nedělá z vás simulanta. Víc takových lékařů.

Ráda bych doruporučila paní dotkrku Marcelu Dacíkovou,je fajn,ale
myslím si že někdy má i vs neduhy,ale to není sama.
Neměla by už přijmat lidi,protože asi nato co má ,tak nestačí.
Jinak si nemohu stěžovat.
Je fajn,milá,vstřícná atd.Určitě každému dopoučuji.