Praktický lékař gynekolog
Míru 355, Javorník

Musím se přidat ke své kamarádce Lence a taky nechápu jak přišla paní na názor na lékaře a sestru. Právě naopak, tady vždy narazíte na pochopení a ochotu cokoliv vyřešit. Systém který funguje v této ordinaci mi naproszo vyhovuje a pan doktor je milý, lidský a je s ním i legrace. Věnoval mi vždy tolik času kolik jsem potřebovala. Přeju jim oběma hodně štěstí a málo takových pacientek, které se zřejmě neumí chovat.

To je do nebe volající co si některé ženy dovolují ,mylím tím článek výše je vidět
jak se asi ta žena k lékaři i sestře chovala.Navštěvuji tuto ordinaci již dlouho a s nikdy jsem se s jiným než milým přístupem nesetkala.Vše mi bylo vysvětleno a sestřička Švábková mim vše vždy zařídí a o všem informuje.Kéž by takový přístup byl u všech lékařů a sester.Paní která se ani nedokázala podepsat se asi chovala i tak v ordinaci pokud si na něco stěžuji tak si to i zodpovím.Ještě jednou velké děkuji sestřičce i panu doktorovi!!!!!! :)

Nechápu co paní má proti práci lékaře MUDr. Šabaty a sestry, já mám zkušenost naprosto opačnou a jsem naprosto spokojená. Asi se paní nechovala tak jak by měla, protože jinak by se pod komentář podepsala. Já doporučuji všem !!!!

Mám s ním dlouholetou dobrou zkušenost (15 let), nikdy jsem si nemohla stěžovat. Vše vysvětlí, zodpoví veškeré dotazy, při vyšetření citlivý. Pokud se ocitnete v opravdu "krizové" situaci, kdy si budete myslet, že horší už to být nemůže, bude se k vám chovat nejen jako k "pacientce", ale hlavně jako k člověku. P. S. Oceňuji skvělý smysl pro humor (občas dost černý)!